Astroloji

 

 

 
Akrep (31.10.2020)
Bugün yeni bir karar vermek isteyebilirsiniz. Yeni bir başlangıç mı yoksa hayatınızı yeniden aynı tempoda götürme isteğiniz mi arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz. Her ne karar alacaksınız alın kendinize olan güveniniz ve güçlü inancınız her zaman sizleri başarıya taşıyacaktır.
 
Aslan (31.10.2020)
Maddi problemlerinizi yeniden gözden geçirin. Bu konuda ailenizin desteğiyle çözüme ulaşabilirsiniz. Öfkenizi sevdikleriniz üzerinde kullanmamalısınız. Onlar her koşulda sizin yanınızda yer alacaktır.
 
Balık (31.10.2020)
Tutkularınız sadelikle dönüşüme uğruyor olabilir. Değişimi hissetmeniz ve sizlere iyi gelmesi bazı sorunları da kendiliğinden çözecektir. Olgunluk sizler için artık bir söylem olmasından ziyade hayatınızda davranışlarınıza yansıyan bir etki olarak yerini alacaktır.
 
Başak (31.10.2020)
Ortaklarınızdan şüphelenerek projelerin en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Güven konusu sizin hassas olduğunuz bir konudur. Hislerinizin izinde gerçeği yakalamak üzere hareket ediyorsunuz. Her şeyin ortaya çıkacağı bir gün olabilir.
 
Boğa (31.10.2020)
Yeni tanışmalar yeni ortaklık kurulma nedenlerini oluşturabilir. Hayat enerjiniz ve ekonomik gücünüz sizleri yeni dönüşümün içerisine çekiyor olabilir. Kararlarınız ve azminiz sonucu belirleyecektir.
 
İkizler (31.10.2020)
Sağılığınızı önemsemiyorsunuz. Vücudunuz artık tepki vermeye başlıyor olabilir. Hassas dönemlerden geçtiğinizi unutmadan kontrollerinizi aksatmamalısınız. Evcil bir hayvan edinmek için harika bir gün olabilir.
 
Koç (31.10.2020)
Finansal kaynaklarınızdan elde edeceğiniz güçlü karlar ile kendinize yeni bir yol açabilirsiniz. Doğru kararlarınız sizleri çalışma hayatınızda bir noktaya taşıyor olacaktır. Savaşınız kendinizi ileriye taşımak olduğu müddetçe kazanan hep siz olacaksınızdır.
 
Kova (31.10.2020)
 
Oğlak (31.10.2020)
Takıntılarınızı ve sabit fikirlerinizi duygularınızla birleştirdiğinizde hatalarınız katlanarak artmaktadır. Kendinize en büyük zararı yine siz veriyorsunuz bunun farkında olarak dönüşüme karşı koymamalısınız. Sizlere yeni bir ben lazım o da bugün lazım hayat ellerinizden akıp gidiyor. 
 
Terazi (31.10.2020)
İlişkinizde umut verici bazı gelişmeler sizi yine de kaygıya götürebilir. Kimse vazgeçilmez değildir. Sizler bu konuda biraz daha öz güvenli bir yaklaşım belirlemelisiniz.
 
Yay (31.10.2020)
Çalışma arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Sizin söylemediğiniz kelimeler karşı tarafa söylenmiş gibi iletilirse soğukkanlı bir şekilde olaylara müdahale etmelisiniz.
 
Yengeç (31.10.2020)
Çalışma ortamınızda kadın ekip arkadaşlarınızla fikir aykırılıkları yaşayabilirsiniz. Konuyu tartışma boyutuna taşımadan istişare ederek orta noktayı bulmalısınız. Proje bağlantılarınızı elinizden geldikçe bugün kurmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı