Haber Detayı
27 Eylül 2020 - Pazar 14:08
 
Isparta’da da açılış heyecanı
Isparta'nın aralarında bulunduğu geleceğin teknoloji yıldızlarının yetişeceği Deneyap Atölyelerin toplu açılışı gerçekleştirildi
GÜNDEM Haberi
Isparta’da da açılış heyecanı

Gaziantep’te düzenlenen Teknofest 2020 etkinliğinde 30 ildeki "Deneyap Tekonoloji Atölyeleri"nin açılışı yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Isparta’nın da aralarında 30 ile eş zamanlı online bağlanarak Deneyap Atölyelerinin açılışı gerçekleştirildi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, masa ve iç mekan

Isparta’da da açılış heyecanı yaşandı

30 il arasında Isparta Gençlik Merkezi içerisinde bulunan Deneyap Teknoloji Atölyesi açılışına Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, Isparta Gençlik Merkezi Müdürü Mehmet Yolcu ile Deneyap Atölyesi eğitmen ve öğrencileri katıldı.

Deneyap Atölyelerinin ülkemizin bilim ve teknolojinin ilerlemesi için yüz yılın projesi olarak nitelendiren Isparta Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Gevrek, ‘Geleceğin teknoloji yıldızlarının yetişeceğine inandığımız ve her daim bu yönde çaba sarf edeceğimiz Deneyap Atölyemizin açılışını, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Gaziantep’teki “Teknofest 2020” etkinliğine bağlanarak,  gururla gerçekleştirdik. Isparta Gençlik Merkezinde açılışı yapılan Deneyap Atölyesinin milletimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: (Is H) - Isparta Haber Editör: Seçil Güler
Etiketler: Isparta’da, da, açılış, heyecanı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı