Haber Detayı
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 09:50
 
AKP'li başkandan Erdoğan'a
AKP Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Meryem Demir, Cumhurbaşkanı ile yaptığı konuşmada, Erdoğan’a hitaben, “Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin” ifadelerini kullanması tepkilere neden oldu.
GÜNDEM Haberi
AKP'li başkandan Erdoğan'a

AKP Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Meryem Demir, Cumhurbaşkanı ile yaptığı konuşmada, Erdoğan’a hitaben, “Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin” sözlerini kullanması üzerine tepkiler büyüyor.

AKP Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldığı video konferansta, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’dan sonra söz alan Meryem Demir, Erdoğan’a “Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz” şeklindeki ifadeleri kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ise Meryem Demir’in bu sözlerine karşılık, “Haşa, Allah onları en güzel şekilde yetiştirmek nasip etsin” cevabı vermesi dikkat çekti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Seçil Güler
Etiketler: AKP'li, başkandan, Erdoğan'a, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı