Haber Detayı
17 Temmuz 2020 - Cuma 11:50
 
Aziz Yıldırım'dan FETÖ'ye sert sözler!
Aziz Yıldırım'dan FETÖ'ye sert sözler! Fenerbahçe Kulübü Eski Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Temmuz sürecine ilişkin görülen davada 20 sayfalık yazılı savunmayla ifade verdi.
SPOR Haberi
Aziz Yıldırım'dan FETÖ'ye sert sözler!

Fenerbahçe Kulübü Eski Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Temmuz sürecine ilişkin görülen davada 20 sayfalık yazılı savunmayla ifade verdi. Başkan Yıldırım, savunmasında FETÖ'cü hainler için çok sert ifadeler kullandı. Yıldırım, nasıl bir kumpasın içine sokulduklarının artık ispatlandığını belirtti.

KAÇTILAR YA DA YAKALANDILAR
Aziz Yıldırım'ın savunmasının satırbaşları ise şöyle: Bu şerefsizlerin hepsi kaçtı ya da yakalandı. Ben yurt dışında olmama rağmen Yargıtay 6 sene 3 ay cezayı onadı. Ama bu beni korkutmadı.

KORKMADIM ÜLKEME GELDİM
Fransa'dan özel uçak tutarak buraya geldim, suçsuz olduğum için korkmadan geldim. Onlar ise kaçıyor hepsi vatan haini. Bana yöneltilen suçların hiçbirini işlemedim ve beraatime karar verildi. 2011 yılında savcılıkta ifade verdiğimde de 'Darağacında olsam bile son sözüm Fenerbahçe olacaktır' dedim. Fenerbahçe sevdam cehennem donana kadar sürecektir' dedim

Ben halen aynı noktadayım. Fenerbahçe taraftarı, bu örgüte karşı ilk sokak direnişi de "Fethullah'ın p..leri durduramaz bizleri" sloganı ile başlatmıştır.

KOÇ VE YILDIRIM KONUŞMADI
Yargıtay 5. Ceza Dairesi'nin usülden bozduğu ve dün yeniden görülen Futbolda şike davasında F.Bahçe Başkanı Ali Koç ile eski başkan Aziz Yıldırım Çağlayan'daydı. Ancak ikili birbirleriyle konuşmadıkları gibi birbirlerinin yüzlerine de bakmadılar.

 

Kaynak: (AKM) - Akdeniz Haber Editör: İrem Dağ
Etiketler: Aziz, Yıldırım'dan, FETÖ'ye, sert, sözler!,
Yorumlar
Haber Yazılımı