Haber Detayı
15 Ocak 2020 - Çarşamba 13:39
 
Bülent Arınç’ın evlilik dışı dünyaya gelen çocuğu için 'babalık' davası açılıyor
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç’ın evlilik dışı dünyaya gelen çocuğunun babalık' davası açacağı iddia edildi.
GÜNDEM Haberi
Bülent Arınç’ın evlilik dışı dünyaya gelen çocuğu için 'babalık' davası açılıyor

Yeni Akit’ten kovulan köşe yazarı Mehtap Yılmaz, Arınç’la ilgili iddiayı ilk gündeme getiren isimdi. 2018 yılının Kasım ayında sosyal medya hesabından açıklamalar yapan Yılmaz, “Twitter'den +18 porno paylaşım yapan Bülent Arınç mı bana terbiyeden, edepten, ahlaktan söz ediyor? Büro çalışanı bir hanımı hamile bıraktığı, sonra da çocuğuna sahip çıkmadığı iddia edilen Arınç mı? AK Parti camiasında herkesin bildiği ama konuşmaktan korktuğu bir vaka bu...” ifadelerini kullanmıştı.

“YARDIM ETTİĞİ KADINDAN ÇOCUK YAPMAK NEDİR?”

Arınç’a yönelik eleştirileri nedeniyle işine son verilen Yılmaz, “Habertürk'te bir de ‘mutlu eş’ edebiyatı yapıyordu utanmadan! Yardım ettiğin kadından çocuk yapmak nedir? Tüylerim diken diken oluyor bu ideal eş maskeli çapkınları gördüğüm zaman! Midem bulanıyor” sözleriyle tepki göstermişti.

“BABALIK DAVASI AÇACAK”

Yılmaz’ın iddiaları yeniden gündeme geldi. İddiaya göre Arınç’ın evlilik dışı dünyaya gelen çocuğu babalık davası açmaya hazırlanıyor. Ayrıca davaya yayın yasağı getirildiği ileri sürülüyor.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Nejat Özdoğan
Etiketler: Bülent, Arınç’ın, evlilik, dışı, dünyaya, gelen, çocuğu, için, 'babalık', davası, açılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı