Haber Detayı
13 Ekim 2020 - Salı 18:52
 
Çukur Arık Böke Erdenet öldü mü? Barış Arduç Çukur'dan ayrıldı mı, neden ayrıldı?
Çukur Arık Böke Erdenet öldü mü? Barış Arduç Çukur'dan ayrıldı mı, neden ayrıldı?
YAŞAM Haberi
Çukur Arık Böke Erdenet öldü mü? Barış Arduç Çukur'dan ayrıldı mı, neden ayrıldı?

Show TV'nin uzun soluklu dizisi Çukur'un 99. bölümünde sürpriz bir ayrılık yaşandı. Geçen sezon 92. bölümde diziye dahil olan Barış Arduç, 7 bölümün ardından Arık Böke Erdenet'in ölümüyle Çukur'dan ayrıldı. Ünlü oyuncunun, Ay Yapım ile 7 bölüm anlaştığı öğrenildi. İşte, 'Çukur 99. son bölüm özeti'...

ÇUKUR ARIK BÖKE ERDENET ÖLDÜ MÜ?

Hatırlanacağı üzere geçen sezon Çukur'un 3. sezonunun 25. bölümünde (92. bölüm), Çağatay Erdenet'i canlandıran Nejat İşler'in diziden ayrılmasıyla, kardeşi Arık Böke Erdenet rolüyle Barış Arduç oyuncu kadrosuna dahil olmuştu. Fakat koronavirüs (corona virüsü) salgın hastalığının ortaya çıkması nedeniyle 93. bölüm çekilemedi ve 3. sezonun final yaptığı açıklandı.

Eylül ayında 4. sezona başlayan Çukur dizisinin yeni yayın döneminde başrol karakterleri içerisinde Barış Arduç'un yer alacağı ve sezon sonuna kadar kadroda yer alacağı öngörülürken, 12 Ekim 2020 Pazartesi günü yayınlanan 99. bölümde sürpriz yaşandı. Büyük ilgi gören son bölümde, bir evin çatısında Cumaali Koçovalı ile kavga eden Arık Böke Erdenet, arka arkaya aldığı kurşunlarla çatıdan aşağı düştü ve bölüm sona erdi.

Arık Böke Erdenet'in ölüp ölmediği diziseverler tarafından merak edilirken, nihai açıklama Barış Arduç'tan geldi.

arducbrs-121089014-213419247017386-8089870235010190110-n.jpg

BARIŞ ARDUÇ ÇUKUR'DAN AYRILDI MI?

Geçen sezon Çukur oyuncu kadrosuna katılan Barış Arduç, sosyal paylaşım sitesi Instagram hesabından yaptığı açıklamada, diziye veda ettiğini açıkladı. "Şahaneydi her şey. Bütün ekibe ve izleyicilerimize sarılıyorum" ifadelerini kullanan başarılı oyuncu, geçen sezon için Ay Yapım ile 7 bölüm için el sıkıştığı, covid-19 salgın hastalığının ortaya çıkması nedeniyle çekimlerin yarım kaldığı ve yeni sezonda yer aldığı öğrenildi.

SON BÖLÜM NELER OLDU?

Çukur'un 99. yeni bölüm (4. sezon 6. bölüm) özeti: Yamaç son hamlesinden sonra karşısında ilk defa en az kendisi kadar zeki bir düşmanı olduğunu fark edecek. Cengiz'in isteğiyle Arık'ı korumak zorunda kalan Yamaç aynı zamanda Çukur'u da korumak için Arık ile nefes kesen bir mücadeleye girecek. Yamaç, aldığı zorlu görevi başarabilmek için Vartolu'dan yardım isterken ikisinin kurduğu zekice oyunun sonuçları merakla beklenecek. Efsun, içine düştüğü zor durumdan beklenmedik, eski bir müttefikinin yardımıyla çıkacak. Boş çıkan Cumali amcanın mezarıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Cumali'nin, Erdenetler'e karşı yaptığı son hamle Çukur'u, Yamaç'ı ve Erdenetler'i geri dönülmez bir yola sürükleyecek.

Kaynak: Editör: Seçil Güler
Etiketler: Çukur, Arık, Böke, Erdenet, öldü, mü?, Barış, Arduç, Çukur'dan, ayrıldı, mı,, neden, ayrıldı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı