Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 09:42
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ak Parti teşkilatlarına önemli talimat
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ak Parti teşkilatlarına önemli talimat
SİYASET Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ak Parti teşkilatlarına önemli talimat

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 81 il teşkilatı ile bayramlaşma programında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan: "Davamızı ayakta tutma ve ileri taşıma konusunda sizlere çok büyük sorumluluk düşüyor. AK Parti teşkilatının her kademesindeki temsilcileri sıfatıyla her bir arkadaşımın gece gündüz uyku tutmaması gerekiyor. Toparlamak yerine dışlayan kişiden AK Parti mensubu olamaz. "dedi

AK PARTİ TEŞKİLATLARINA ÖNEMLİ MESAJ

AK Parti teşkilatları olarak kısaca 'TAMAM' diyerek ifade ettiğimiz temizlik maske mesafe kurallarına uygun şekilde bayramı yaşıyoruz. İnşallah bundan sonraki bayramlara çok da güzel bir iklimde ümmet olarak sıkıntılarımızı çözmüş şekilde insanlık olarak da barışı ve dayanışmayı tesis ederek kavuşacağız.

Attığımız her adımda hasbi niyetle hareket ettiğimiz için hep dua aldık mesafe kat ettik. AK Partiyi var eden de bugüne kadar ayakta tutan da milletimize ve insanlığa bu hasbi mücadeleyi sürdüreceğini göstermesidir.

Her bir arkadaşımın gece gündüz uyku tutmaması gerekiyor. Kendini milletin üstünde gören. Gönül kazanmak yerine gönül yıkan hizmete ve ülfete yönelmek yerine dar kadroculuk yapan. Toparlamak yerine dışlayan kişiden AK Parti teşkilat mensubu olamaz.

Dostlarımızı artıracağız düşmanlarımıza karşı da onları azaltacağız.

Milletimizin gönlünü kazanmamış desteğini elde edememişsek yaptığımız diğer işlerin ne önemi olabilir ki?

Elbette zaferle değil seferle mükellefiz. Ama unutmayın biz aynı zamanda kuruluşundan yaklaşık 1 yıl sonra iktidara gelmiş bir partiyiz. Seferimizi zaferle de taçlandırma imkanı bulduk. O günden beri de hamdolsun hep iktidarda kalmayı sürdürdük.

Ne zaman partilerden bir parti haline dönüşür, kişisel ve zümrevi hesaplarımızı davamızın önüne çıkartırsak işte o gün misyonumuzu kaybettik demektir

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: İrem Dağ
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan'dan, Ak, Parti, teşkilatlarına, önemli, talimat,
Yorumlar
Haber Yazılımı