Haber Detayı
09 Aralık 2020 - Çarşamba 16:59
 
DEVA Partisi İl Başkanı ve kurucu heyeti haber sitemizi ziyaret etti
DEVA Partisi İl Başkanı ve kurucu heyeti haber sitemizi ziyaret etti
GÜNDEM Haberi
DEVA Partisi İl Başkanı ve kurucu heyeti haber sitemizi ziyaret etti

DEVA Partisi Isparta İl Başkanı Şayeste Özer Ceylan ve ekibi Sondakika32 ekibimizi ziyaret etti

Dün Sondakika32 haber sitemizi ve sahibi Celalettin Gültekin’i ziyarete gelen DEVA Partisi Isparta İl Başkanı Şayeste Özer Ceylan, sitemizi çalışmalarından dolayı tebrik ederek takip ettiğini dile getirdi.

Isparta da yeni bir parti olarak Isparta ve Türkiye’nin dertlerine DEVA olmayı amaçladıklarını sıkça vurgulan Başkan Özer Ceylan, “ Parti binamızı ziyaret etmek isteyen tüm Isparta halkımıza kapımız sonuna kadar açıktır.” Dedi.

BİR ÇARE VARDIR DEVA VARDIR

Bizim bulunduğumuz noktadan insanların tercihleri çaresiz değildir. Bir çare vardır deva vardır. Bu toplumda bu problemleri çözecek siyasetçiler vardır. Diye bunları ifade ediyoruz.

DEVA PARTİSİ ISPARTA İL BAŞKANLIĞI YERİ TUTULDU TABELASI ASILDI

Isparta Belediye İş Hanı 4. Kattayız. Parti binamızı ziyaret etmek isteyen tüm Isparta halkımıza kapımız sonuna kadar açıktır.

Önümüzdeki haftalar içerisinde basınla bir araya geleceğiz. Sivil Toplum Örgütü ziyaretlerimiz devam edecek. İl Yönetimi bu hafta en geç yarın ki hafta açıklamayı planlıyoruz. Merkez İlçe yönetimi için ise kafamda bir isim var. O ismi olgunlaştırınca açıklayacağım.

İÇİMİZE SİNEN BİR KADRO

Önümüzdeki hafta yönetim kurumunu basına açıklarız diye umut ediyoruz. Çalışmalarımız hızla devam ediyor. İçimize sinen bir kadro olması için çaba sarf ediyoruz.

İlçe yönetimi içinde çalışmalarımız devam ediyor. Yakınlarda tek tek açıklamak yerine üç dört ilçeyi birlikte atayarak devam etmek istiyoruz. Malum 5 ilçede kongre yapmamız gerekiyor. Hepsini birlikte atayarak yolumuza devam edeceğiz.

Sondakika32: Aylin Hanım ile görüşüyor musunuz? Ali Babacan ile görüşüyor mu?

Şayeste Özer Ceylan: Hiç bilmiyorum. Aylin Hanım ile tanışmıyorum.  Ama bir bayan siyasetçi olarak bayanların siyasette olmasını önemsiyorum. Onun dışında bir iletişimimiz yok.

Sondakika32: Milletvekili Aylin Cesur’un Ali Babacan ile görüşmeler halinde olduğu ikilinin yakın diyalogları olduğu şeklinde duyumlar aldık. Bu konuda ki yorumunuz nedir? Bir bilginiz var mı?

Şayeste Özer Ceylan: Görüşme Aylin Hanım ve Sayın Babacan arasında ise o genel merkez bazında ilan edilir. Böyle bir şey yoksa yani bu bir dedikodudur. Her türlü dedikoduya da eğilecek durumumuz yoktur. Tamam, biz bu partinin temsilcisiyiz ama bu görüşmelerin tarafı değiliz. Bilmediğimiz her konuya atlayamayız. Daha ciddi işlerimiz var.

Sondakika32: Diğer partiler hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

Şayeste Özer Ceylan: Yani ben siyasetçi bir hukukçu olarak sağın sağ gibi solunda sol gibi olması gerektiğini düşünürüm. İlke partilerinin merkeze gelişlerinin çok kalıcı olmadığını düşünüyorum En kalıcı olan Ak Parti’dir. Yani biz daha önce bunları gördük.  İlke partilerinin merkeze gelip orada eriyip baraj altında kaldılar. Yarının ne göstereceğini bilemeyiz. Biz Demokrat Parti geleneğinden gelen bir merkez sağ partisiyiz ama daha çok Anavatanın da mirasına talibiz. Ama Anavatan partisi gibi günümüzde toplumda ifade ihtiyacı olduğu için toplayıcı bir kitle partisiyiz.

Kaynak: Editör: Seçil Güler
Etiketler: DEVA, Partisi, İl, Başkanı, ve, kurucu, heyeti, haber, sitemizi, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı