Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 16:39
 
Eski sevgiliye ısrarla hediye göndermek taciz sayıldı
Eski sevgiliye ısrarla hediye göndermek taciz sayıldı. Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman’ın haberine göre; eski sevgiliye gönderilen çiçek, çikolata ve çeşitli hediyeler taciz sebebi olarak sayıldı. N.H., isimli genç kadın R.Ç., isimli genç adam ile sevgiliydi. Çift ayrıldıktan sonra genç adam ayrılığı hazmedemedi ve eski sevgilisinin peşinden koşmaya devam etti.
YAŞAM Haberi
Eski sevgiliye ısrarla hediye göndermek taciz sayıldı

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman’ın haberine göre; eski sevgiliye gönderilen çiçek, çikolata ve çeşitli hediyeler taciz sebebi olarak sayıldı. N.H., isimli genç kadın R.Ç., isimli genç adam ile sevgiliydi. Çift ayrıldıktan sonra genç adam ayrılığı hazmedemedi ve eski sevgilisinin peşinden koşmaya devam etti.

ÇİÇEK, ÇİKOLATA, HEDİYE TACİZ
İddiaya göre, sevgilisi ile tekrar barışmak isteyen R.Ç., genç kadının ikametine çiçek, çikolata gibi hediyeler göndermeye başladı. Hediyelerin üzerinde, "Eski günlerin hatırına benimle bir kez daha buluşur musun?" şeklinde yazılar yazıyordu. N.H., eski sevgilisinin kendisine gönderdiği çiçek ve çikolatalardan bunalınca savcılığa başvurdu. Savcılık tarafından ifadesi alınan genç adam hediyeleri gönderdiğini, amacının sevgilisiyle son kez konuşmak olduğunu belirtip suçunu kabul etti.

 DAVA AÇILDI
Savcılık genç adamın gönderdiği çeşitli hediyelerle tacize maruz kalan genç kadının ihbarı üzerine sevgili hakkında iddianame düzenledi. 3 yıla kadar hapsi istenen genç adam ilerleyen günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

 

Kaynak: (AKM) - Akdeniz Haber Editör: İrem Dağ
Etiketler: Eski, sevgiliye, ısrarla, hediye, göndermek, taciz, sayıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı