Haber Detayı
17 Temmuz 2020 - Cuma 11:40
 
Gökmenoğlu TFF'ye dava açtı
Gökmenoğlu TFF'ye dava açtı
SPOR Haberi
Gökmenoğlu TFF'ye dava açtı

Ispartaspor’un günlerdir TFF’den beklediği karar bir türlü gelmezken, Federasyona en anlamlı tepki Isparta Barosu eski Başkanı Avukat Gökmen Gökmenoğlu’ndan geldi.

5 Dönem üst üste Isparta Barosu Başkanlığı yapan ve dönemlerinde büyük başarılara imza atan Gökmen Gökmenoğlu, şimdi ise Isparta’da spor camiasının yanında yer alarak onlarla birlikte tepkisini ortaya koydu.

GÖKMENOĞLU’NDAN FEDERASYONA 32 TL’LİK DAVA

Ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını nedeni ile önce ertelenen daha sonra ise sadece birincilerin bir üst lige çıkma kararı alınan Bölgesel Amatör Lig hakkında Avukat Gökmen Hakkı Gökmenoğlu‘ndan manidar bir hareket geldi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Bölgesel Amatör Liglerle ilgili aldığı sadece birincilerin üst lige çıkma kararı sonrası Ispartaspor’un bütün umutları yıkılırken, tepkiler de çığ gibi büyüyor.

Avukat Gökmen Hakkı Gökmenoğlu paylaşımda şu sözlere yer verdi; “TÜM ISPARTAMIZA HAYIRLI OLSUN. TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONCA ISPARTA DAVRAZ SPOR İLE İLGİLİ LİGE ÇIKMAMA KARARININ İPTALİ İLE 32.00 TL LIK MANEVİ TAZMİNAT DAVAMI AÇTIM. ELİMDEN GELEN BU. TEK AMACIM;BU OLUMSUZLUĞA DİKKAT ÇEKMEK.ISPARTA SPOR SEVDALILARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEK.ISPARTANIN HAKKINI TESLİM ETTİRMEK..”

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Nejat Özdoğan
Etiketler: Gökmenoğlu, TFF'ye, dava, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı