Haber Detayı
15 Haziran 2020 - Pazartesi 16:50
 
Güneş tutulması hayatımızda neler değiştirecek?
Güneş tutulması hayatımızda neler değiştirecek? 0 derece Yengeç burcunda güneş tulması gerçekleşecek.
DİĞER Haberi
Güneş tutulması hayatımızda neler değiştirecek?

0 derece Yengeç  burcunda güneş tulması gerçekleşecek. Bu tutulma en çok 0-7 derece arasında Koç, Terazi, Oğlak, Yengeç burçlarında  gezegen yerleşimleri olanları etkileyecek ve yengeç-oğlak aksındaki son tutulma olacağından oldukça önemli bir tutulma olarak görüyorum. Yeni başlangıçların yaşanacağı bu süreçte yükselen yengeç ve oğlakların ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili yepyeni kararlara imza atacağını ve bu sürecin 6 ay boyunca geçerli olacağını belirtmek isterim.  Tutulmalar oldukça kadersel olayların tetiklenmesine sebep olurlar. (Evlilik kararı,çocuk istemek,yeni bir işe girişmek,gücün yetmediği bir şey için destek görmek,bazen egomuzu yenmek ve üst bilince ulaşmak için ağır yaralar almak…)

0 derece itibariyle de marsinyen bir enerjiyi çalıştıracağından (Mars şu an için her ne kadar hülyalı olsa da) yeni başlangıçlara ve girişimlere oldukça açık olduğumuz durumları ortaya çıkartıyor.

Bu dönemde uzuv olarak ayak ve bacaklarınıza dikkat ediniz. Zira kaynar su ile kendinizi yakmanız oldukça yüksek bir ihtimal taşıyor.

Tüm angarya işler sizi buluyormuş gibi hissetmeniz doğal olacaktır,yardım almak asla sizi küçültmez. Zihninizde kendinize yapılmasını hazmedemediğiniz şeyleri anımsayarak kendinize eziyet etmeyiniz. Sistemin amacı sizin canınızı acıtmak değil kendinizle yüzleştirerek yeni başlangıçlara yelken açmanızı sağlamaktır. Karşılaştığınız olaylar ve durumlar midenizi ne kadar olumsuz etkilerse etkilesin,bunun fikri ve düşüncesi kadar içinizi ve bilincinizi bunaltmayacaktır. Yansımaları takip edin ve bu dönemde midenize de aşırı yüklenmeyin.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

ASTROLOG Billur TOPLU

İNSTAGRAM: https://instagram.com/kristallastro?igshid=wnbhnh71074p

Kaynak: (Sndkk) - sondakika32 Editör: Billur Toplu
Etiketler: Güneş, tutulması, hayatımızda, neler, değiştirecek?,
Yorumlar
Haber Yazılımı