Haber Detayı
14 Ekim 2019 - Pazartesi 08:48
 
Halkbank’a başvuran adaylar online sınava giremedi!
Halkbank’ın 24 şehirde yapacağı personel alımı için başvuran adaylar büyük bir şokla karşılaştı. İş başvurusu sonrası online sınava girmesi gereken birçok aday, sınava giremedi. Bankadan konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.
EKONOMİ Haberi
Halkbank’a başvuran adaylar online sınava giremedi!

Halkbank 24 şehirde banko hizmetleri asistanı personeli alımı yapmak için adayları online sınav yapacağını duyurdu ancak birçok aday sınava giremedi.

Türkiye Halkbank A.Ş. Banko Hizmetleri Asistanı (Gişe Görevlisi) personel alımı yapacak.

İlk kez küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ile esnafa finansal destek sunarak 1933 yılından beridir Türkiye’nin önemli bankası haline gelen Halkbank, ihtiyaç bulunan kadrolarda personel alım ilanları açıklıyor.

6 Eylül tarihinde alınmaya başlanan başvurularda yaş şartında 1990 ve sonrası dünyaya gelen, lisans bölümlerden mezun, belirtilen 24 il de ikamet eden, askerliğini tamamlamış yada 30 Nisan 2020 yılına kadar ertelemiş olan adaylar başvuru yapabildiler

ADAYLAR ONLINE SINAVA GİREMEDİ!

2019 yılı Gişe görevlisi alım ilanı başvuruları geçtiğimizi haftalarda alınmaya başlandı. Sınav günü olan 13 Ekim tarihinde bir çok aday online sınava giremedi.

HALKBANK SINAVI ERTELENECEK Mİ?

Sınav başvurularını yapan adaylardan başvurusu olumlu değerlendirenler için sınav tarihi ve süre ile ilgili bilgiler mail olarak iletildi. Buna göre sınav linki bekleyen adaylar gönderilen linklere erişim sağlayamadılar. Sosyal medya üzerinden seslerini duyuran adaylar Halkbank'a tepki gösterdi.

Adaylar Halkbank'ın sınavı iptal etmesini ve ileri bir tarihte yeni bir sınav yapmasını istiyor. Halkbank'tan konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Nejat Özdoğan
Etiketler: Halkbank’a, başvuran, adaylar, online, sınava, giremedi!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı