Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 12:59
 
Hande Ataizi 1 günlük evliliğinin ayrıntılarını anlattı
Hande Ataizi 1 günlük evliliğinin ayrıntılarını anlattı
YAŞAM Haberi
Hande Ataizi 1 günlük evliliğinin ayrıntılarını anlattı

Hande Ataizi, Jülide Ateş'in 40 programına katıldı ve bir günlük evliliğini anlattı. Ataizi, istenmeyen gelin olduğunu söylemesi ve sözleşme detayıyla izleyenleri şaşırttı.

Jülide Ateş'in Haber Global'de sunduğu 40 programının son konuğu oyuncu Hande Ataizi oldu. Her daim özel hayatıyla ön planda olan Ataizi, hakkında merak edilenleri anlattı. Ataizi'nin en kısa evliliği olan 1 günde neler olduğunun gizemi de çözüldü.

Hande Ataizi'nden Kadınlara Güzellik Önerileri

Hande Ataizi yıllar önce Fethi Pekin ile nikah masasına oturmuş ancak çiftin evliliği bir gün sürmüştü. Ataizi bir günlük evliliğinin neden bittiğini açıkladı. Hande Ataizi, "24 saatlik evlilik nasıl bir duyguydu?" sorusuna şu şekilde yanıt verdi:

Hande Ataizi bir günde biten evliliğini yıllar sonra anlattı

"Biz birlikte olduğumuz zaman 8. ayda evlilik teklifi etti. Ben her zaman benim onu sevdiğimden daha çok seven biriyle birlikteydim.''

''Annemin 'Fethi'ye evlilik sözleşmesi öner. Madem karşı taraf zengin ve para alacak bu kız diye düşünüyor' sözlerini Fethi'ye söyledim."

"O da 'Böyle bir şey olmaz evleceneğim kadına' dedi. Nikah kıyıldığı gün önüme sözleşme geldi ve imzaladım. En son arabada giderken 'Beni sevseydin ananla birlikte o sözleşmeyi avukata götürmezdin' dedi. Sonra böyle deyince benim hayatımda bir annem var. Sonra bir gece olan olay bu oldu."

"Herkesin kafasında gelin-damat modeli var. Beni istemeyebilirler. Ancak karşımdaki insanın duruşu benim için daha önemli. Kukla gibi idare edilmeyen.

''Kendi başarısını elde etmiş kişi olmasını isterim. Bir şekilde iki kişi el ele verdiğinde her şey hallolur."

Hande Ataizi tuvalet penceresinde nasıl sıkışıp kaldı? - Medyafaresi.com  Mobil

"Hande Ataizi zengin erkekler mi birlikte olur?" sorusunu da yanıtlayan ünlü oyuncu "Hayatımda çok varlıklı 2 kişi oldu birincisi 24 saatlik evli kaldığım biri, diğeri de ondan sonra birlikte olduğum kişi. Benim için önemli olan Paris'e gitmek değil. Paris'e kimle gittiğim. Hep kalbimin sesi dinledim. Zengin olan da cimri çıktı" dedi.

Hande Ataizi kaslı pozuyla sosyal medayayı salladı

Hande Ataizi daha önce de yaşadığı bir ilişki hakkında samimi itirafta bulunmuştu. Ataizi ve Fikret Kuşkan gençlik yıllarında sevgiliydi. "İlk aşkımdı" demişti verdiği bir röportajda. Hatta "İlk tanıştığım insandı, ilk cinsel deneyimimi de onunla yaşadım" diyerek en özel ayrıntıları da dile getirmişti.

Altı yıl evli kaldığı Benjamin Harvey'den ayrıldıktan gözlerden uzak bir yaşam süren Hande Ataizi, 26 yaşındaki Dinç Aydoğdu ile yeni bir aşka yelken açtı. Aralarındaki yaş farkı çok konuşulsa da ünlü çift oldukça mutlu bir birliktelik yaşıyor.

Hande Ataizi'nin Kendisinden Yaşça Küçük Yeni Sevgilisi Dinç Aydoğdu'ya  Biraz Bakalım Dedik! - onedio.com

 

Kaynak: Editör: Seçil Güler
Etiketler: Hande, Ataizi, 1, günlük, evliliğinin, ayrıntılarını, anlattı,
Yorumlar
Haber Yazılımı