Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 14:11
 
Hülya Avşar peçeliler hakkında ne dedi?
Hülya Avşar peçeliler hakkında ne dedi? Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile birlikte yemeğe çıktı
YAŞAM Haberi
Hülya Avşar peçeliler hakkında ne dedi?

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile birlikte yemeğe çıktı. Magazin muhabirleriyle de kısa bir sohbet eden Avşar'ın 'peçe' hakkında söyledikleri ise olay oldu. Avşar, "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini "öcü" demiştim. Korkmuştu" şeklinde konuştu.

Babalar Günü sebebiyle geç de olsa bir kutlama yemeği yiyen Kaya Çilingiroğlu, Zehra Çilingiroğlu ve Hülya Avşar, çıkışta magazin muhabirleriyle konuştu. Daha önce maskesiz bir şekilde sahilde yürürken görüntülenmesiyle olay olan Hülya Avşar, bu kez basın mensuplarının karşısına siyah maskesiyle beraber çıktı ve 'peçe' yorumuyla olay oldu.

'Bazen böyle tamamen kapanıyorlar ya. Kusura bakmasınlar. Dolayısıyla bununla ilgili yazılar yazmıştım. Daha beyaz çarşaf da olabilir falan diye... Sonunda gördünüz mü? Biz de taktık peçeyi...''

''Fakat nasıl yemek yiyorlarmış onu da öğrendim. Zormuş da.... Tabii ki gerçekten şuna inanıyorum ki çok zor hayatları varmış. Bir kere sıcak... Yemek yemek zor. Allah kolaylık versin..."

 

Kaynak: (EG) - Ege Haber Editör: İrem Dağ
Etiketler: Hülya, Avşar, peçeliler, hakkında, ne, dedi?,
Yorumlar
Haber Yazılımı