Haber Detayı
27 Eylül 2020 - Pazar 16:37
 
İYİ Parti Eski İl Başkanından Koray Aydın’a destek
İYİ Parti Eski İl Başkanından Koray Aydın’a destek
SİYASET Haberi
 İYİ Parti Eski İl Başkanından Koray Aydın’a destek

İYİ Parti Isparta eski İl Başkanı Özgür Tandoğan'dan Koray Aydın'a destek geldi.

İYİ Parti Isparta eski İl Başkanı Özgür Tandoğan sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak "Altı ay içerisinde tüm teşkilatlar kuruldu ve 1. Olağan kongremizi yaptık. Bunun en büyük mimarlarından biride Koray bakandır. Allah ondan razı olsun.” sözleriyle Koray Aydın'a destek çıktı.

İşte Tandoğan'ın o paylaşımı:

Tam bir haftadır olayları takip ediyorum. 2. Olağan kurultaydan çıkan tablo ; öncesi ve sonrası... Çok ilginçtir ki hayatının büyük kısmını ülkesi için siyasette geçirmiş sayın Koray Aydın günah keçisi yapılıyor. Söylemde bulunanlar ise yine İYİ partimizin olmazsa olmazları.. Hatta söylemler o kadar ileri gitti ki “Truva atı “ dahi deniliyor.
Bende düşünmeye başlıyorum. Sayın genel başkanımız Meral Akşenerin sözleri aklıma geliyor “ Altı ay içerisinde tüm teşkilatlar kuruldu ve 1. Olağan kongremizi yaptık. Bunun en büyük mimarlarından biride Koray bakandır. Allah ondan razı olsun.” Bu kadar emek vermiş siyasi bir kimliğin hataları olabilir ancak istenmeyenler diye bir liste çıkaracak kadar olabilmesi mümkün değil. Benim şahsıma ve teşkilatlarımada hata yapılmış olabilir ancak Partimizin ilkelerine ve bütünlüğüne kastedilmiş bir hata yapılmış olması mümkün değildir.
Bu algı yönetiminin partimize zarar vereceğini düşünüyorum ve karşısındayım. İYİ parti sayın genel başkanımızın dediği gibi çeşitli fikirleri bayram sofrasında birleştirme gayretinde olmaya devam edecektir.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Kaynak: (Is H) - Isparta Haber Editör: Seçil Güler
Etiketler: , İYİ, Parti, Eski, İl, Başkanından, Koray, Aydın’a, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı