Haber Detayı
09 Nisan 2020 - Perşembe 13:32
 
Koronavirüs aşısı için çalışan Ercüment Ovalı'dan heyecanlandıran paylaşım
Corona virüs aşısı için ekibiyle birlikte çalışmalar yürüten Prof. Dr. Ercümen Ovalı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 'Artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. Şimdi kahramanlarım içeri giriyor. 23 Nisan için sözleştik' dedi.
SAĞLIK Haberi
Koronavirüs aşısı için çalışan Ercüment Ovalı'dan heyecanlandıran paylaşım

Korona virüs aşısı geliştirmek için ekibiyle birlikte laboratuvarda kendini karantinaya alan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, bu sabah Türkiye'yi heyecanlandıran bir paylaşımda bulundu.

''23 Nisan için sözleştik”
Ovalı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "7 gün 16 saat laboratuvarda çalıştıktan sonra artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu kanıtlandı. Şimdi kahramanlarım içeri giriyor. Kaldığım yerden onlar devam edecek. İlk ekip @YurtseverBulut, Gözde, Recai, sonra sayıları kademeli olarak artacak. 23 Nisan için sözleştik” ifadelerini kullandı.

 

7 gün 16 saat laboratuarda çalıştıktan sonra artık kurduğumuz sistemin güvenli olduğu, kanıtlandı şimdi kahmanlarım içeri giriyor. Kaldığım yerden onlar devam edecek. Ilk ekip @YurtseverBulut , Gözde ,Recai, sonra sayıları kademeli olarak artacak.23 Nisan için sözleştik....

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Çağrı Gökyıldız
Etiketler: Koronavirüs, aşısı, için, çalışan, Ercüment, Ovalı'dan, heyecanlandıran, paylaşım,
Yorumlar
Haber Yazılımı