Haber Detayı
01 Ağustos 2020 - Cumartesi 14:29
 
Kurban Bayramı’nda trafik denetimleri arttırıldı
Kurban Bayramı’nda trafik denetimleri arttırıldı.Kurban Bayramı dolayısıyla tüm yurtta olduğu gibi Isparta’da da trafik denetimleri arttırıldı. Bayramı memleketlerinde ve farklı illerde geçirecek olan vatandaşların seyahat etmeye başladığı arife gününden başlayarak tüm bayram boyunca polis ve jandarma tarafından denetimler yapılmaya devam edecek.
YAŞAM Haberi
Kurban Bayramı’nda trafik denetimleri arttırıldı

Kurban Bayramı dolayısıyla tüm yurtta olduğu gibi Isparta’da da trafik denetimleri arttırıldı. Bayramı memleketlerinde ve farklı illerde geçirecek olan vatandaşların seyahat etmeye başladığı arife gününden başlayarak tüm bayram boyunca polis ve jandarma tarafından denetimler yapılmaya devam edecek. Batı illerinden özellikle Antalya’ya seyahat eden vatandaşların geçiş güzergahında bulunan Isparta’da bayram trafiği artmış durumda.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, araba ve açık hava

Isparta girişinde bulunan toplam 4 kontrol noktasında polis ve jandarma ekipleri seyahat eden vatandaşları durdurarak özellikle emniyet kemeri, hız kuralları ve yorgun araç kullanmama konusunda uyarıyor.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve oturan insanlar

Vali Ömer Seymenoğlu da devam eden denetimlere katılarak vatandaşlara bilgilendirmede bulundu. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Seymenoğlu emniyet kemeri ve hızlı araç kullanılmaması konusunda vatandaşlara uyarılarda bulunarak içinde maske, kolonya ve dezenfektanlı ıslak mendil bulunan paketler verdi çocuklara ise top armağan etti.

Fotoğraf açıklaması yok.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: İrem Dağ
Etiketler: Kurban, Bayramı’nda, trafik, denetimleri, arttırıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı