Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 19:48
 
Meral Akşener alanda pilav dağıttı
İYİ Parti lideri Meral Akşener, Edirne ziyareti kapsamında İpsala ilçesinde meydanda halka pilav dağıttı.
SİYASET Haberi
Meral Akşener alanda pilav dağıttı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener esnaf ziyaretlerine Edirne'de devam ediyor.

Akşener, Edirne ziyareti kapsamında gittiği İpsala'da meydanda halka etli pilav dağıttı. Bir dönerci esnafını ziyaret eden Akşener, "Seçim yok. Partimi övmeye gelmedim. İktidarı yermeye gelmedim" dedi. Esnafın derdini dinleyen Akşener, grup konuşmalarının bu sorunların üzerine kurulacağını belirtti.

"GRUP KONUŞMALARINI ONUN ÜZERİNE KURACAĞIM"

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, iki günlük Edirne programı kapsamındaki İpsala ziyaretinde meydanda halka etli pilav dağıttı. Akşener, daha sonra bir dönerci esnafını ziyaret etti. Akşener'in esnafla diyaloğu kameralara şöyle yansıdı: “Türkiye sanal gündemlerle çok bunaldı. Çok da işine geliyor siyasetçilerin böyle büyük işler üzerine konuşmak. Halbuki buradaki sorun, dertler çok önemli. Siyasi rekabetin özelliği, sizin gözünüzün içine siyasetçiyi baktırmaktır. Şimdi ben ne yapmak istiyorum? Seçim yok. Partimi övmeye gelmedim. İktidarı yermeye gelmedim. Sadece esnafın, kadının, emeklinin, gencin, çiftçinin derdi nedir…Grup konuşmalarını tamamen onun üzerine kuracağım."

Akşener, esnafa şu ana kadar kaç kişinin döner yediğini sordu. Esnaf, bugün 100 kişinin döner yediğini belirtti. Esnaf, alım gücünün düştüğünü ve girdilerin pahalılaştığını ifade etti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Çağrı Gökyıldız
Etiketler: Meral, Akşener, alanda, pilav, dağıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı