Haber Detayı
20 Kasım 2020 - Cuma 16:03
 
MHP İl Başkanı Sönmez'den Çakıcı'ya destek
MHP İl Başkanı Sönmez'den Çakıcı'ya destek: Çakıcılar ölebilir, hapse girebilir,yahut bir kenarda durabilirler ama sizin o Devlete uzanan ellerinizi kırmaya bir Çakıcı mutlaka çıkar
GÜNDEM Haberi
MHP İl Başkanı Sönmez'den Çakıcı'ya destek

Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumu olanlar,Soros'un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala'ya sevgi ve sempatisi bilinenler,. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK'lı teröristlerle iç dışlı olanlar; dara düştüklerinde her zaman olduğu gibi Gazi Mustafa Kemal Atatürk adını kullananlar hezeyan içinde ard arda açıklamalar yaparak kamuoyunda algı yaratmaya, tüm teşkilatlarıyla akıllarınca genel başkanımızayüklenmeye, bilmedikleri, akıllarının eremeyeceği konularda adeta debelenircesine bir ağızdan açıklamalar yapmaya çalışmaktadır.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Şimdi ben size Alaaddin Çakıcının 18 Eylül 1978 Yılında Komünistler tarafından amcasının oğlu Necati Çakıcının öldürüldüğünü,aynı yıl kız kardeşi Gamze Çakıcının Gültepe'de yakılmak istendiğini, 5 Mayıs 1980 de Babası Ali Çakıcı da aynı amcasının oğlu gibi Komünistler tarafından öldürüldüğünü anlatsam azda olsa yüzünüz kızarır mı? Mhp ve ülkücü kuruluşlar davasında yargılandığını hatırlatsam dava arkadaşlığımızı anlarmısınız? Yada mafya bozuntusu diye bahsettiğiniz kişinin, sizin dağda sözcülüğünü yaptığnız çapulcu takımının bir örneği olan asalayla mücadele etmiş, devletçiliği bilmediğiniz için ancak filmlerde olur zannettiğiniz devlet organizasyonlarda devlet emri ile bulunmuş, rütbe nişan beklemeden hizmet etmiş bir neferdir desem?? Aslında sizde haklısınız dağa sözcü olanların anlayamayacağı ,anlarsa aynen böyle rahatsız olacağı işlerdir bu konular.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi

Sözün özü sadece şu kalsın aklınızda: Sizin kirli elleriniz ne yaparsanız yapın ne DEVLETE ne DEVLETE HİZMET EDENLERE YETİŞEMEYECEK. Çünkü çakıcılar ölebilir, hapse girebilir,yahut bir kenarda durabilirler ama sizin o DEVLETE uzanan ellerinizi kırmaya bir Çakıcı mutlaka çıkar. Bazen Siz ona Çakıcı dersiniz,bazen Ertuğrul Dursun ÖNKUZU , bazen Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU bazen, Figen ÇÖKTÜ dersiniz, bazen de Cengiz AKYILDIZ Hepsi aynı milli davanın neferidir ve biz hepsinine ülkücü deriz.Biz hepsine dava arkadaşımız deriz..

Kaynak: Editör: Seçil Güler
Etiketler: MHP, İl, Başkanı, Sönmez'den, Çakıcı'ya, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı