Haber Detayı
28 Eylül 2020 - Pazartesi 16:22
 
MHP İl Başkanlığında Yusuf Erdoğan’ın ayak sesleri
MHP İl Başkanlığında Yusuf Erdoğan’ın ayak sesleri
SİYASET Haberi
MHP İl Başkanlığında Yusuf Erdoğan’ın ayak sesleri

Milliyetçi Hareket Partisinde 14,5 yıl üye olarak başlayan siyasi serüveninde il yönetim kurulu üyeliğine kadar birçok görevde bulunan Yusuf Erdoğan, MHP İl Başkanlığı’na aday çalışmalarına başladı.

MHP İlçe Teşkilatları’nda ilçe başkanlığı seçimleri devam ede dursun, İl Başkanlığı ile ilgili kulisler de hızlandı.

Yusuf Erdoğan MHP İl Başkan Adayı

Milliyetçi Hareket Partisine 14,5 yıl önce üye olan ve  Yönetim Kurulu üyesi, ardından İl Başkanlığına aday çalışmalarına başladı.

Hedefi büyük

MHP Isparta İl Başkanlığına talip olduğunu açıklayan Yusuf Erdoğan; Daha iyi bir teşkilatçılık, katkı sağlamak için aday çalışmalarına başlıyorum. Bir zamanlar Isparta’da rüzgar gibi esiyorduk. Biz iki milletvekilliği çıkarıyorduk. İl Belediye Başkanlığı dahil 7 adet Belediyemiz vardı.   Şimdilerde ise partimizin kan kaybettiğine şahit oluyoruz. Allah izin verir görev tarafıma tevdi edilirse, Isparta’da o muhteşem günlere döneceğimize ve partimde çıtayı yükseltmek için 7/24 yönetimimle birlikte çalışacağıma şimdiden söz veriyorum” dedi. 

Erdoğan, ‘Amacımız muhalefet yapmak değildir. Dava arkadaşlarımızla kol kola girip bayrağı eski günlerdeki gibi daha yukarılara taşımaktır’ dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Seçil Güler
Etiketler: MHP, İl, Başkanlığında, Yusuf, Erdoğan’ın, ayak, sesleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı