Haber Detayı
29 Kasım 2020 - Pazar 21:07
 
'Reform' toplantıları sürüyor: Bakan Gül ve Kalın azınlık temsilcileriyle görüştü
'Reform' toplantıları sürüyor: Bakan Gül ve Kalın azınlık temsilcileriyle görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'reform' talimatının ardından başlayan toplantılar bugün de sürdü. Adalet Bakanı Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın dini azınlık temsilcileriyle bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
'Reform' toplantıları sürüyor: Bakan Gül ve Kalın azınlık temsilcileriyle görüştü

Karar Gazetesi'nin haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'yeni dönem' mesajları sonrası Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ve Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün iş dünyası ile görüşmelere başlamasının ardından bugün bir görüşme de, azınlık temsilcileriyle gerçekleşti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleşen toplantı öncesinde katılımcıları sosyal mesafe kuralına uyarak tek tek selamladı.

1-kopya-001.jpg

Görüntü verilmesinin ardından basına kapalı gerçekleşen toplantıya, Fener Rum Patriği Bartholomeos, Türkiye Ermenileri 85. Patriği Sahak Maşalyan, İstanbul-Ankara Süryani Kadim Kilisesi Metropoliti Mor Filüksinos Yusuf Çetin ve Türkiye Musevileri Hahambaşı İsak Haleva'nın da aralarında bulunduğu azınlık cemaatleri ruhani liderleri ve vakıf temsilcileri katıldı.

Kaynak: Editör: Seçil Güler
Etiketler: 'Reform', toplantıları, sürüyor:, Bakan, Gül, ve, Kalın, azınlık, temsilcileriyle, görüştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı