Haber Detayı
25 Ekim 2020 - Pazar 17:40
 
Türkiye güzeli Şevval Şahin'den olay açıklamalar
Cehaletiyle alay konusu olan Türkiye güzeli Şevval Şahin'den olay açıklamalar. MISS Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin katıldığı ‘Sorgu Sual’ programında ‘İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?’, ‘Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?’ sorularına yanıt veremeyince stüdyoyu terk etmişti. Şevval Şahin gündem olmasının ardından flaş bir açıklama yaptı.
GÜNDEM Haberi
Türkiye güzeli Şevval Şahin'den olay açıklamalar

MISS Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin katıldığı "Sorgu Sual” programında “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?", "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına yanıt veremeyince stüdyoyu terk etmişti.  Şevval Şahin gündem olmasının ardından flaş bir açıklama yaptı.

Şevval Şahin'in tacı elinden alınacak mı? - Son Dakika Magazin Haberleri

"Ben o programa bir sosyal sorumluluk projesi söz konusu olduğu için katıldım. Bir anlaşma yapmıştık benim rahatsız olduğum sorular sorulmayacaktı. Ama soruldu, korona virüs konusu, parti soruları, sevgilimle ilgili sorular, Türklüğümü sorgulayan sorular...

İlk etapta tabii ki gerildim. Bu sebeple de menejerime gittim. Stüdyoyu terk edecektim etmedim ama edecektim. Çünkü onlarla anlaştık onlar bana söz verdi, kadına şiddete karşı olduklarını bana söylediler onlara inandım işin için de sosyal sorumluluk olduğu için de izin verdim.

İstemediğim soruları yayınlamayacakları ama yayınladılar. O yüzden dava açıyorum. Okey İstiklal Marşı'nı söylemedim; so what? Ben televizyonda İstiklal Marşı'nı söylesem bu beni örnek Türk kadını mı yapıyor?"

 
Kaynak: Editör: Seçil Güler
Etiketler: Türkiye, güzeli, Şevval, Şahin'den, olay, açıklamalar, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı