Haber Detayı
17 Şubat 2020 - Pazartesi 10:23
 
Vestel' de Çağa Uydu, İşte karşınızda Vestel Ekspres.
Vestel’in yeni mağaza konsepti Vestel Ekspres açıldı. Dijital ekranlar üzerinden alışveriş deneyimi ve hızlı teslimat gibi kullanıcı dostu uygulamalar sunan 'Vestel Ekspres' ler online alışveriş kolaylığını mağazalara taşıyor.
TEKNOLOJİ Haberi
Vestel' de Çağa Uydu, İşte karşınızda Vestel Ekspres.

Vestel Ekspres konsepti, müşteriye istediği ürünü anında bulma, hızlı karşılaştırma imkanı ve aynı gün teslimat seçeneğiyle zamandan tasarruf sağlıyor.

Vestel Ekspres konsepti bir diğer deyişle online satın alma deneyimini fiziksel perakendeyle buluşturuyor. Vestel, Ekspres mağazalarında yeni nesil perakendeciliğe özel dijital uygulamalar geliştirip tüketici ile buluşturmaya devam edecek.

Vestel Ekspres mağazalar açılışa özel (15 Şubat) itibaren 10 gün sürecek kampanyalar kapsamında TV,  küçük ev aletleri,  beyaz eşya ve mobil ürün kategorilerinde  indirim fırsatı sunulacağı kaydedildi. Mağazada 10 gün boyunca müşterilerin dikkatini çekebilmek adına bir çok süpriz sunulmakta. Ayrıca tüketiciler beyaz eşya, TV  gibi alımlarında Vestel'in birbirinden renkli ve  çok amaçlı küçük ev aletlerini hediye olarak kazanma şansıda yakalayacak.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vestel', de, Çağa, Uydu,, İşte, karşınızda, Vestel, Ekspres.,
Yorumlar
Haber Yazılımı