Haber Detayı
13 Eylül 2020 - Pazar 15:21
 
Yakup Kütük'ten bakım merkezlerine ziyaret
Yakup Kütük'ten bakım merkezlerine ziyaret
YAŞAM Haberi
Yakup Kütük'ten bakım merkezlerine ziyaret

Isparta Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Yakup KÜTÜK Isparta İli, Yalvaç İlçesinde bulunan Hasan-Emine Büyükkutlu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti. Huzurevi personeliyle bir toplantı yapan Yakup Kütük alınan koronavirüs tedbirlerini inceleyerek bilgilendirmelerde bulundu.

Sonrasında ise Yakup Kütük Uluborlu Hacı Ahmet Şençopur Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Personelle toplantı yapan Kütük koronavirüs tedbirlerini yerinde inceledi ve bilgilendirmelerde bulundu.

Yakup Kütük Uluborlu İbrahim Etem Erbil Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü'nü de ziyaret etti. Personelle toplantı yapan Yakup Kütük koronavirüs tedbirlerini yerinde inceledi ve bilgilendirmelerde bulundu.

Yakup Kütük Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü'nü ziyaret etti. Personelle toplantı yapan Kütük, koronavirüs tedbirlerini yerinde inceledi ve bilgilendirmelerde bulundu.

Yakup Kütük Uluborlu Özel Gardenya Bakım Merkezini ziyaret etti. Personelle toplantı yapan Müdür Yakup Kütük koronavirüs tedbirlerini denetledi.

Kaynak: (Is H) - Isparta Haber Editör: İrem Dağ
Etiketler: Yakup, Kütük'ten, bakım, merkezlerine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı