Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Kahvaltı Bahane Birlik ve Beraberlik Şahane

Birlik ve beraberlik konusunda örnek olan etkinliklere imza atan Senirkent Yükseliş Vakfı  kış öncesi Gökçay Gül Köşkü’nde düzenlediği kahvaltıda hemşehrilerini ağırladı. 

Çok sayıda Senirkentliyi biraraya getiren geleneksel Pazar kahvaltısında konuşan  Yükseliş Vakfı Başkanı R. Ziya Örmeci, Vakıf olarak düzenledikleri etkinliklerle hemşehrilerini biraraya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.  

Senirkent Yükseliş Vakfı’nın  geleneksel  Pazar kahvaltısı geçtiğimiz gün Gökçay Gül Köşkü’nde gerçekleştirildi.  Kahvaltıya katılım  büyük olurken,  kahvaltı etkinliğine  Senirkent  Belediye Başkanı Erol Civelekoğlu,  Antalya Senirkentliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Koray Ersal,  Senirkentli İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri,  Türkocağı Şube Başkanı Dr.Levent Başyiğit,  Senirkentlilerin eniştesi olan Kent Konseyi eski Başkanı Prof.Dr.Mahmut Bülbül, Türkiye Emekliler Derneği Isparta Şube Başkanı Kadir Ersal, Vakıf eski başkanlarından Av.Faik Yıldız ile  çok sayıda Senirkentli kahvaltıda biraraya geldi. Senirkentliler  kahvaltı sonrası  bol bol sohbet etme imkanı bulurken,  hasret giderdiler.

YÜKSELİŞ VAKFI’NDAN 

YILDA ÜÇ AYRI ETKİNLİK

Aynı zamanda Kent Konseyi ve Eczacılar Odası Başkanlığını da yürüten Senirkent Yükseliş Vakfı Başkanı Ramazan Ziya Örmeci, vakıf olarak her yıl  geleneksel olarak kahvaltı, kış pikniği ve  iftar yemeği tertiplediklerini ifade ederek, “Bu etkinliklerimiz sayesinde hemşehrilerimizle senenin belirli dönemlerinde biraraya geliyor ve onlarla sohbet etme imkanı buluyoruz. Bu etkinliklerden elde ettiğimiz gelirle  maddi durumu zayıf olan üniversite öğrencisi hemşehrimize de  burs veriyoruz” dedi.  

Vakıf Başkanı Örmeci, 1990 yılından bu yana vakıf olarak her yıl yüksek öğrenim gören öğrencilerine burs verdiklerini ve bu sayının 80’ler  düzeyinde olduğunu hatırlatarak, “Biliyoruz ki bugün burada yanımızda olduğunuz gibi yarınlarda da yanımızda olacağınızı çok iyi biliyoruz. Sizlerin desteği ile burs vererek okuttuğumuz öğrenci sayımız her geçen yıl artmaktadır, Vakıf siz var oldukça var olacaktır. Ayrıca  vakıf olarak en önemli projelerimizden olan Çünür’e yurt projemizi de en kısa sürede hayata geçirip  vakfımıza  kalıcı bir eser bırakmayı planlıyoruz, Ayrıca bu yurdun geliri yıllarca öğrencilere burs olarak geri dönecek” dedi.

VAKIF YÖNETİM KURULU ŞU

İSİMLERDEN OLUŞUYOR: 

Senirkent’in kalkınması ve daha da ileriye gitmesi noktasında başarılı projelere imza atan Yükseliş Vakfı’nın Eczacı Ramazan Ziya Örmeci başkanlığındaki  Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: 

Ramazan Ziya Örmeci, Mehmet Fidan, Mehmet Ali Karcı, Şaban İliksiz, Erdal Ulukan, Erkan Türker ve Müjdat Umutlu.

s1-001.jpg

s2-001.jpgaİlçeler  KATEGORİSİNDEN HABERLER

İlaçlama Yaparken Canından Oldu

İlaçlama Yaparken Canından Oldu İlaçlama Yaparken Canından Oldu

Sengetliler iftarda buluştu

Sengetliler iftarda buluştu Sengetliler iftarda buluştu

BAŞKANIN İLK İCRAATI BAKIN NE OLDU?

BAŞKANIN İLK İCRAATI BAKIN NE OLDU? Başkanın İlk İcraatı Bakın Ne Oldu?

Yalvaç’ta İkinci Tütüncü Dönemi Resmen Başladı

Yalvaç’ta İkinci Tütüncü Dönemi Resmen Başladı Yalvaç’ta İkinci Tütüncü Dönemi Resmen Başladı

Arkadaşı Tarafından Bıçaklanan Ömer'den İyi Haber Geldi

Arkadaşı Tarafından Bıçaklanan Ömer'den İyi Haber Geldi Arkadaşı Tarafından Bıçaklanan Ömer'den İyi Haber Geldi

Uluborlu'da Yeni Seçilen Başkana Şok!

Uluborlu'da Yeni Seçilen Başkana Şok! Uluborlu'da Yeni Seçilen Başkana Şok!

Gönen'i Bir Adım Daha İleriye Taşıyacağız

Gönen'i Bir Adım Daha İleriye Taşıyacağız Gönen'i Bir Adım Daha İleriye Taşıyacağız

BAŞKAN PALA MAZBATASINI ALDI

BAŞKAN PALA MAZBATASINI ALDI Başkan Pala Mazbatasını Aldı

Gelendost İtirazına Ret

Gelendost İtirazına Ret Gelendost İtirazına Ret
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com