Sondakika32.com - Isparta Haberleri
MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba

ANKARA Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Melih Gökçek bugün günün konusu oldu. AK Parti ile yerel seçim ittifakını bozan MHP'nin Melih Gökçek'i aday göstereceği iddia edildi. Bu haberler sonrasında herkesin gözü Melih Gökçek'e döndü. Sosyal medya hesabını aktif kullanması ile bilinen Gökçek, sansasyon yaratan iddia karşısında tek satır yazmayınca daha da merak edildi. Ve bakın Gökçek nerede üstelik de kiminle birlikte görüntülendi:

MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba

ANKARA'DA ARARKEN BURSA'DA : Melih Gökçek'in MHP'nin belediye başkanı olacağı iddiaları ortaya atılınca herkes Melih Gökçek'in peşine düştü. Ankara'da aranan Melih Gökçek öğleden sonra Bursa'da ortaya çıktı. Gökçek'i günün adamı olduğu gün Ankara'dan Bursa'ya götüren cenaze ise şaşırtıcı birine aitti.

MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba

CENAZE KİMİN? : Gökçek'in cenazesi için Bursa'ya gittiği kişi 98 yaşında yaşamını yitiren Hüseyin Kocaman adında sade bir vatandaşdı. Hüseyin Kocaman, Bursa'da Ulu Camii bahçesinde yıllardır tespih satıyordu. Çevresinde 'Tespih Baba' olarak anılan Hüseyin Kocaman'ın, Gökçek ile bir akrabalığı da bulunmuyordu. DHA'nın geçtiği habere göre Gökçek'in onunla sadece bir tanışıklığı vardı.

MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba

CENAZEDE BULUŞTUĞU İSİM BOMBA : Melih Gökçek'in katıldığı cenaze kadar o törende buluştuğu isim de bomba oldu. Bu isim tıptı Gökçek gibi belediye başkanlığı koltuğundan Erdoğan'ın isteği üzerine istifa ederek kalkmak zorunda kalan Recep Altepe'ydi. Bursa Büyükşehir Belediyesi eski başkanı Altepe istifa konusunda bir hayli ayak diretmişti.

MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba

Erdoğan'ın isteği ile belediye başkanlığından istifa eden iki AK Partili'nin aynı cenazede buluşması kulisleri hareketlendirdi. Elbette gazeteciler de günün yanıtı en çok merak edilen sorusunu Melih Gökçek'e cenaze töreninden hemen sonra yönelttiler.

MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba

GÖKÇEK'E MHP ADAYI MISINIZ DİYE SORULDU : Gazeteciler MHP'nin belediye başkanı adayı mısınız diye sordukları Gökçek'ten bir yanıt alamadılar. Konuşkanlığı ile bilinen Melih Gökçek'in tek kelime etmeden yürüyüp gitmesi şaşırtıcı oldu. Bu tavır da Gökçek'in adaylık konusunun ciddi olduğu yolundaki haberleri güçlendirdi.

MHP adayı denen Melih Gökçek ortaya çıktı yanındaki isim de bomba


Gündem  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Kılıçdaroğlu Akşener görüşmesi sona erdi! Ortak mutabakat...

Kılıçdaroğlu Akşener görüşmesi sona erdi! Ortak mutabakat... CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in İYİ Parti Genel Merkezindeki ...

Hukuk İşleri Müdürü evinde ölü bulundu!

Hukuk İşleri Müdürü evinde ölü bulundu! BURDUR Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Taceddin Özeren evinde ölü olarak bulundu. Kalp rahatsızlığı bulundu belirtilen...

CHP'nin Adayına Kardeş Rakip

CHP'nin Adayına Kardeş Rakip CHP'nin Adayına Kardeş Rakip : Gönen'de seçim başka geçecek

Eğirdir Gölü'nde Su Çekildi, İskele Ortada Kaldı

Eğirdir Gölü'nde Su Çekildi, İskele Ortada Kaldı Eğirdir Gölü'nde Su Çekildi, İskele Ortada Kaldı

Recep Özel'den Bürokrasiye Ayar!

Recep Özel'den Bürokrasiye Ayar! Recep Özel'den Bürokrasiye Ayar!

Eğirdir’e Sürpriz Aday

Eğirdir’e Sürpriz Aday Eğirdir’e Sürpriz Aday

Emniyet'e 10 bin yeni bekçi alınması kararlaştırıldı

Emniyet'e 10 bin yeni bekçi alınması kararlaştırıldı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğüne 10 bin çarşı ve mahalle b...

Ali Bolat Coşkulu Bir Kalabalıkla Başvurusunu Yaptı

Ali Bolat Coşkulu Bir Kalabalıkla Başvurusunu Yaptı Ali Bolat Coşkulu Bir Kalabalıkla Başvurusunu Yaptı

Bir Tıkla Evinizin Altından Fay Hattı Geçiyor mu Öğrenin!

Bir Tıkla Evinizin Altından Fay Hattı Geçiyor mu Öğrenin! MTA'nın yeni hizmeti olan Fay hattı sorgulama uygulaması hizmete gird.
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Seni Çok Özlüyoruz
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com