Sondakika32.com - Isparta Haberleri
D.P Genel Başkanı Gültekin Uysal Yalvaç ta.
 Pisidia Antiocheia Festivali nin açılışına katılan DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, ilçe girişinde Yalvaç Belediye Başkanı DP’li Tekin Bayram, Yalvaç DP İlçe Başkanı Durmuş Ali Karip ve partililer tarafından karşılandı. DP Lideri Gültekin Uysal ilk olarak Kaymakam Ahmet Altıntaş’ı ziyaret etti. İlçe hakkında Kaymakam Altıntaş’tan bilgi alan Uysal, Yalvaç İlçesi’ni tanıdığını, ilçede olmaktan mutlu olduğunu söyledi.

ASIRLIK ÇINAR ALTINDA KAHVE İÇTİ

Kaymakamlığın ardından esnafı ziyaret eden DP Lideri Uysal, çınar ağacı altında vatandaşlarla sohbet etti. Asırlık çınarın gölgesinde Tük kahvesi için Uysal, Belediye Başkanı Tekin Bayram ve İlçe Başkanı Durmuş Ali Karip’in daveti üzerine ilçeye geldiğini ifade etti.

BÜYÜK SORUMLULUK ALDIK

Burada gazetecilere açıklamda bulunan Uysal, DP’ye genel başkan olarak çok büyük bir sorumluluk üstlendiğini söyledi. Bu görevi en iyi şekilde yürütmeye çalışacağını vurgulayan Uysal, "Ülkeyi 800 bin kilometrekarelik bir alanla sınırlandırmadan, imparatorluk döneminden miras kalan Balkanlar’dan Ortadoğu ve Orta Asya’ya kadar bir alandan sorumlu olduğumuz düşüncesiyle hareket edeceğiz" diye konuştu.

SİS PERDESİ ARALANMADI.

Hükümetin yürüttüğü dış politikayı da eleştiren DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Türk Hava Kuvvetleri’ne ait RF-4E (Phantom) tipi askeri uçağın 22 Haziran’da düşürülmesini de değerlendirdi. Keşif uçağının düşürülmesi konusundaki sır perdesinin aralanmadığını aktaran Başkan Uysal, şunları kaydetti:

"Bu konudaki sis perdesinin bir an evvel kalkması ve gerek siyasi iktidar gerek askeri kanat tarafından ne olup bittiğinin kamuoyuna açıklanması gerekmektedir. Eğer bizim bir uçağımız iddia edildiği gibi Suriye tarafından düşürülmüşse bunun sorumlusu siyasi iktidardır. Ülkemizde her gün askerimiz, polisimiz şehit olurken Türkiye’nin Suriye’deki olaylara müdahil olması, iktidarın el değiştirmesi için çabaya girmesi gibi algının, Türkiye’ye zarar vereceği kanaatindeyim."

Ardından Devlethan Camii’nde cuma namazı kılan Uysal, Pisidia Antiocheia Festivali’nin açılışına katıldı. Sivil toplum örgütleri ile çeşitli dernekleri de ziyaret eden Uysal, daha sonra ilçeden ayrıldı.

 yerel  KATEGORİSİNDEN HABERLER

AK PARTİ HANGİ BELDEDE KİMİ ADAY GÖSTERİYOR?

AK PARTİ HANGİ BELDEDE KİMİ ADAY GÖSTERİYOR? AK Parti Hangi Beldede Kimi Aday Gösteriyor?

CUMHUR İTTİFAKI’NA NİFAK SOKAMAYACAKSINIZ!

CUMHUR İTTİFAKI’NA NİFAK SOKAMAYACAKSINIZ! Cumhur İttifakı’na Nifak Sokamayacaksınız!

Gökmenoğlu İcraatlara Başladı: Kapalı Durakların Siparişleri Verildi

Gökmenoğlu İcraatlara Başladı: Kapalı Durakların Siparişleri Verildi Gökmenoğlu İcraatlara Başladı: Kapalı Durakların Siparişleri Verildi

FETÖ'NÜN PRENSİ EMNİYET MÜDÜRÜ'NE HAPİS CEZASI

FETÖ'NÜN PRENSİ EMNİYET MÜDÜRÜ'NE HAPİS CEZASI FETÖ'cü Müdürlere Ceza Yağdı...

SAADET SEÇİME HAZIR!

SAADET SEÇİME HAZIR! Saadet Seçime Hazır!

ANLAT HEMŞERİM DERDİN NE?

ANLAT HEMŞERİM DERDİN NE? İYİ Parti Genel Merkezi Isparta'da Dert Dinledi...

HAKAN ŞİMŞEK İSTİFA ETTİ

HAKAN ŞİMŞEK İSTİFA ETTİ Hakan Şimşek İstifa Etti

KUBİLAY ANMA TÖRENİNDE ÇELENK KRİZİ

KUBİLAY ANMA TÖRENİNDE ÇELENK KRİZİ Ulusal Eğitim Deneği öndeliğinde katılımcı dernek ve siyasi partilerce düzenlenen anma törenine çelenk krizi damga ...

BU ‘HAMLE’ ALKIŞLANIR

BU ‘HAMLE’ ALKIŞLANIR Bu ‘Hamle’ Alkışlanır
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com