Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Baro, Isparta’ya Vergi Mahkemesi İstiyor

Isparta Barosu Başkanı Gökmen Gökmenoğlu ve yönetimi Ankara’da  bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Adalet Bakanı ile İçişleri Bakanı tarafından kabul edilen Baro Heyeti, Isparta Milletvekillerini ziyaretinde ‘Vergi Mahkemesi’ ihtiyacını gündeme getirdi.

Isparta Barosu’nda yapılan genel kurul sonrasında yeniden göreve seçilen Av. Gökmen Gökmenoğlu ile yönetim kurulu ve TOBB delegeleri Ankara çıkarması yaptı. Gökmenoğlu ve beraberindeki heyet ilk ziyaretini Adalet Bakanı Abdül Hamit Gül’e yaptı. Bakan Gül ile samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Baro Başkanı Gökmenoğlu, mesleği sorunlar ve savunma mesleğine ilişkin talepleri gündeme getirdi. Baro Heyeti, Adalet Bakanlığı’ndan Bakan Yardımcıları Hilmi Bilgin ile Cengiz Öner’i de ziyaret etti.

Isparta Barosu heyeti, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından da kabul edildi. Ziyarette Soylu’nun yakın arkadaşı TOBB Delegesi Av. Tahir Alan da hazır bulundu.

Baro Başkanı Gökmenoğlu ve beraberindekiler TBMM’de Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç ile Isparta Milletvekilleri Recep Özel ve Aylin Cesur’u ziyaret ettiler. Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya da TBMM’deki odasında ziyaret edildi.

Baro Başkanı Av. Gökmenoğlu, milletvekillerinden Isparta’ya vergi mahkemesi kurulması için destek istedi. Vergi  Mahkemesi ile Isparta’nın yargının merkezi olacağını belirten Gökmenoğlu, şu açıklamalarda bulundu:

“Isparta’nın vergi mahkemesi işleri çok fazla. Bunlar için bütün Ispartalılar Antalya’ya gidiyor. Isparta’da vergi mahkemesi kurulursa hem Isparta hem Burdur’un davaları burada görülecek. Isparta, bu konuda bölge olacak. Yeni hakim gelecek, personal gelecek. Vergi Mahkemesi’nin kurulması 50 kişinin istihdamı demek. Yargının fabrikası gibi. Isparta’nın yargı merkezi olması noktasında çok önemli bir konu. Bu konuda 8 yıldır çalışıyoruz. Milletvekillerimize talebimizi ilettik, desteklerini istedik. Her ilde Vergi Mahkemesi yok. Antalya gibi büyük illerde var. Isparta ve Burdur Defterdarlığı da bu mahkemenin kurulmasını istiyor.”Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Ne Demokrasiye Sığar, Ne Siyasi Ahlaka

Ne Demokrasiye Sığar, Ne Siyasi Ahlaka Cumhuriyet Savcılığına Suç Duyurusunda Bulundu

Demokrasi Bu Değil! AYIP

Demokrasi Bu Değil! AYIP Demokrasi Bu Değil! AYIP

98 Metrekare Daire 83 Bin 220 TL

98 Metrekare Daire 83 Bin 220 TL Yapamazsın diyenlere tek tek hesap çıkardı

İş Arayan Değil, Aranan Eleman Yetiştiriyoruz

İş Arayan Değil, Aranan Eleman Yetiştiriyoruz İş Arayan Değil, Aranan Eleman Yetiştiriyoruz

Gökmenoğlu: YUSUF ZİYA GÜNAYDIN 3. SIRADA

Gökmenoğlu: YUSUF ZİYA GÜNAYDIN 3. SIRADA İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu, Ser-Tur ziyaretinde anketlerle ilgili konuştu.

İŞTE GÖKMENOĞLU’NUN TOPLU KONUT ÇÖZÜMÜ

İŞTE GÖKMENOĞLU’NUN TOPLU KONUT ÇÖZÜMÜ İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu, kamuoyunda büyük yankı uyandıran 80 bin TL’lik sosyal konut projesinin ...

Siyasette Bilboard Polemiği

Siyasette Bilboard Polemiği Siyasette Bilboard Polemiği

Hasan Özbek yazdı

Hasan Özbek yazdı Her şeyin bir sonu var

KAZANILMIŞ HAKLARINI ALINCAYA KADAR TAM DESTEKÇİLERİYİZ

KAZANILMIŞ HAKLARINI ALINCAYA KADAR TAM DESTEKÇİLERİYİZ Kazanılmış Haklarını Alıncaya Kadar Tam Destekçileriyiz
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com