Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Gelendost İYİ Olacak!

Gelendost Belediyesi’nde 5 yıl görev yaptıktan sonra Yalvaç’ta Vakıf Müdürlüğü ve İş Geliştirme ve Girişimcilik Merkezinde yöneticilik yapan Mustafa Özmen, İYİ Parti’den Gelendost Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Özmen’in parolası ise “Gelendost İYİ Olacak”


Gelendost Belediyesinde 5 yıl görev yaptıktan sonra kısa bir süre Yalvaç Belediyesi’nde çalışan ve ardından Yalvaç’ta Vakıf Müdürlüğü ve İş Geliştirme ve Girişimcilik Merkezi yöneticiliği yapan genç isim Mustafa Özmen, Gelendost Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

Hafta sonu İYİ Parti İl Merkezi’ne kalabalık bir gurupla gelen Özmen, başvurusunu İl Başkanı Özgür Tandoğan’a teslim etti.

Özmen, burada partililere hitaben yaptığı konuşmada; “Şu salona bakınca, gözlerinizdeki ışıltıyı, yüreğinizdeki sıcaklığı hissedince doğru yerde ve iyi insanlarla olduğumun bir kez daha farkına vardım. Hepiniz Hoş geldiniz. İYİ Partimizden Gelendost Belediye Başkanlığı Aday Adayı olmam nedeniyle katılımlarınızdan dolayı hepinize sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyorum. 2019 Mahalli İdareler Seçiminin Gelendost’umuza, Isparta’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Gelendost’a bugüne kadar hizmet eden bir çivi çakan taş üstüne taş koyan herkese huzurlarınızda teşekkür ediyor, Kalbi Gelendost için çarpan Gelendost’a hizmet etmek için yola çıkan aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.
yerel  KATEGORİSİNDEN HABERLER

SÖNMEYEN KOVA ODUNLUK VE MUTFAĞI YAKTI

SÖNMEYEN KOVA ODUNLUK VE MUTFAĞI YAKTI Sönmeyen Kova Odunluk ve Mutfağı Yaktı

GÖKMENOĞLU'NUN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

GÖKMENOĞLU'NUN ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, bugün eski adliye ve çevresinde esnaf ve vatandaşl...

İYİ Parti CHP ittifakını açıkladı

İYİ Parti CHP ittifakını açıkladı Müsavat Dervişoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, yerel seçimlerde CHP’yle kurulan ittifakı açıkladı.

Halk Pazarları Çok Pahalı

Halk Pazarları Çok Pahalı Kur Artışından Sonra Kış Artışı...

PARTİLERİN KAPTANLARI BELLİ OLDU!

PARTİLERİN KAPTANLARI BELLİ OLDU! Seçimi Onlar Yönetecek

Ya Aday Çıkarın Ya MHP Adayını Değiştirsin

Ya Aday Çıkarın Ya MHP Adayını Değiştirsin AK Parti Tabanından Genel Merkeze Net Mesaj!

İyi Parti Atabey Belediye Başkanlığına Osman Tosun Aday Adayı oldu

İyi Parti Atabey Belediye Başkanlığına Osman Tosun  Aday Adayı oldu İyi Parti Atabey Belediye Başkanlığına Osman Tosun Aday Adayı oldu

Tütüncü, Pala ve Yıldız'a Vize Çıktı

Tütüncü, Pala ve Yıldız'a Vize Çıktı Tütüncü, Pala ve Yıldız'a Vize Çıktı

Ömer Bilgin İYİ Partililerle Buluştu

Ömer Bilgin İYİ Partililerle Buluştu Ömer Bilgin İYİ Partililerle Buluştu
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Yediğin Budaklı Sopadır Darbe
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com