Sondakika32.com - Isparta Haberleri
AKP'liler birbirlerine girdi

Afyonkarahisar’n Bolvadin İlçesinde AKP’li Belediye Başkanı ve bu dönemde yeniden başkan aday adayı olan Fatih Kayacan ile AKP’den başkan aday adayı olan Halil İbrahim Sevim taraftarları yumruk yumruğa kavga etti.

AKP’li eski Bakan Veysel Eroğlu ve Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, İl Başkanı Hüseyin Sezen, Bolvadin ilçesine gelerek, AKP İlçe binasında, İlçe Başkanı Ömer Dayı ve Başkan aday adayları Fatih Kayacan’la ve Halil İbrahim Sevim’le bir toplantı yaptı. Toplantı sonrası ise birliktelik pozu verdiler.

YUMRUKLAR, BAYGINLIK, HAKARET KAVGA

Toplantı çıkışında Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın şoförü Müthiş Yörük ile Belediye Başkan aday adayı Halil İbrahim Sevim arasında sözlü tartışma yumruklaşmaya dönüştü. Yumruklu kavgayı, araya giren AKP Milletvekili İbrahim Yurdunuseven büyümeden önledi.

Tıkla izle

Gruplar arasında sert tartışma ve kavga devam etti.

Bu arada daha önce imar sorunu yaşayan AKP’li Süleyman Akkuş ve annesi Belkıs Akkuş, Başkan Fatih Kayacan’ı heyete şikayet etmesi sırasında Akkuş’un annesi bayıldı.

Daha önce AKP Bolvadin İlçe Başkanı adayı olan AKP’li Mustafa Aksoy da, eski Bakan Veysel Erdoğlu’nun başkanlık ettiği heyete, “Fatih’i aday etmezseniz bağımsız olarak yine aday olarak seçime gireceğiz. Haberiniz olsun” demesi ortamı gerdi.


(Soldan sağa - İl başkanı Hüseyin Sezen, Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Halil İbrahim Sevim, Fatih Kayacan, Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Ömer Dayı)Gündem  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Necati Doğru yazdı: Dolar bir gecede 5.85'e zıplıyor! Gerçeği görün artık

Necati Doğru yazdı: Dolar bir gecede 5.85'e zıplıyor! Gerçeği görün artık Sözcü Gazetesi yazarı Necati Doğru, doların bir gece 5.85'e çıkmasını köşesinden değerlendirdi.

GENAR'dan yerel seçim öncesi kritik açıklama: 7-8 puan düşük olacak!

GENAR'dan yerel seçim öncesi kritik açıklama: 7-8 puan düşük olacak! GENAR Araştırma Şirketi Başkanı İhsan Aktaş, yerel seçim öncesi kararsızlarla ilgili "Sandığa gitme 7-8 puan düşük ...

SAROS'un anketine göre Adana'da son durum

SAROS'un anketine göre Adana'da son durum SAROS'un anketine göre Adana'da son durum

İstanbul son seçim anketi geldi sonuçlar çok tartışılacak

İstanbul son seçim anketi geldi sonuçlar çok tartışılacak İstanbul için son seçim anketi Themis araştırma şirketinden geldi. 31 Mart yerel seçimlerinde kuşkusuz gözler İstan...

AK Parti Manisa'da ihraç depremi

AK Parti Manisa'da ihraç depremi AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Kırkağaç ilçesinde Cumhur İttifakı'nın adayına muhalif tavırlar sergi...

Beton Pompasının Altında Can Verdi

Beton Pompasının Altında Can Verdi Beton Pompasının Altında Can Verdi

8 Bin Bekçi Alımı İçin Başvuru Zamanı! İşte Şartlar

8 Bin Bekçi Alımı İçin Başvuru Zamanı! İşte Şartlar 8 Bin Bekçi Alımı İçin Başvuru Zamanı! İşte Şartlar

Emlak Zengini Adamın Katili Bakın Kim Çıktı?

Emlak Zengini Adamın Katili Bakın Kim Çıktı? Emlak Zengini Adamın Katili Bakın Kim Çıktı?

Vatandaşı Aptal Sanıyorlar

Vatandaşı Aptal Sanıyorlar Vatandaşı Aptal Sanıyorlar
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com