Sondakika32.com - Isparta Haberleri
BELEDİYE BU ŞEHRİN LOKOMOTİFİ OLACAK

İYİ Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu Kunduracılar Sitesi esnafını ziyaret etti. Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu, Kunduracılar Sitesi esnafını ziyaret etti. Başkan Adayı Gökmenoğlu, esnafın sorunlarını dinledi.

İYİ Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu ve parti kurmayları seçim çalışmaları kapsamında bugün Kunduracılar Sitesi esnafıyla bir araya geldi.

Başkan Adayı Gökmen Gökmenoğlu, Kunduracılar Sitesi esnafına yaptığı ziyarette yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle esnafın zor durumda olduğunu söyledi.

Gökmenoğlu, “Yaklaşık 3 haftadır pratik yapıyoruz, bu pratikte inşallah bundan sonra daha hızlı çalışacağız daha enerjik çalışacağız, biliyorsunuz diğer aday arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz ama biz genciz diyoruz iyi çalışacağız diyoruz projelerimizle geliyoruz 3-4 haftalık yaptığımız pratikten sonra şunu gördük esnafımız kan ağlıyor, işçimiz kan ağlıyor, çiftçimiz kan ağlıyor, bu şehirde insanlar siftah etmeden evlerine gidiyor Pazar yerlerinde insanlar saat 6-7 olmasını bekliyor neden biliyor musunuz pazarcının dökmüş olduğu domateslerin, patlıcanların arasından tazelerini toplayıp evlerine götürüp yemek yapmak için biz bunlara duyduğumuz üzüntü nedeniyle siyaset yarışına girdik, onun için bütün Ispartalılardan destek olmalarını rica ediyorum” dedi.

ITKM ELEŞTİRİSİ
Gökmenoğlu, Ispartalı esnafın yaşadığı sorunlara ek olarak Isparta Ticaret ve Kültür Merkezi’nin açılmamasını da eleştirerek, “Ticaret kültür merkezi geçtiğimiz günlerde tekrar söyledik 25 yıldır açılmadı dile kolay burası Isparta’nın bir yarası biz gelir gelmez ikinci gün bütün Ispartalılarla birlikte açıp içerisine gireceğiz söz veriyorum. Hizmet yarışında bu genç kardeşlerine destek versinler o zaman görsünler ki açabiliyor muyuz bana bu enerjimi kullanma fırsatı versinler. Ben 22 yıllık avukatım ve 5 dönem de baro başkanlığı yaptım” ifadelerini kullandı.Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

NE HABER ISPARTA GAZETESİ ŞÜKRÜ BAŞDEİĞMEN’E ÇAKTI

NE HABER ISPARTA GAZETESİ ŞÜKRÜ BAŞDEİĞMEN’E ÇAKTI Isparta’da yayın hayatına yeni başlayan ne haber Isparta gazetesi bugün çok önemli bir habere imza attı.

Mal Beyanınızı Açıklayın!

Mal Beyanınızı Açıklayın! Gökmneoğlu'ndan Günaydın ve Başdeğirmen'e çağrı...

Seçimin Kilidini ‘13 Mahalle’ Çözecek

Seçimin Kilidini ‘13 Mahalle’ Çözecek Seçimin Kilidini ‘13 Mahalle’ Çözecek

Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın!

Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın! Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın!

Nescafe Tartışması

Nescafe Tartışması Siyasette Nescafe Tartışması

Onlarla argo ile değil söz ile anlaşın

Onlarla argo ile değil söz ile anlaşın Bu yürüyüş alkışlanır

Ezber bozan iddialar

Ezber bozan iddialar Ezber bozan iddialar

Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi

Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi

AYAKLARIN YERE BASSIN BAŞKAN!

AYAKLARIN YERE BASSIN BAŞKAN! Ayakların Yere Bassın Başkan!
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com