Sondakika32.com - Isparta Haberleri
SİYASETTE ÇAKAL TARTIŞMASI...

AK Parti İl Başkanı Osman Zabun'un İYİ Parti, CHP ve HDP'yi kastederek "Bunlar kuzu postuna bürünmüş çakallar" açıklamasına İYİ Parti İl Başkanı Özgür Tandoğan'dan aynı sertlikte açıklama geldi.

Tandoğan; "Bizler, çakal değil, Ulu Önder Atatürk’ün Bozkurtlarıyız. Kem söz sahibine ait olup, çakal görmek isteyen aynaya baksın" dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Tandoğan, "AK Parti il başkanının bir gazetede partimizin, terör örgütü yandaşlığı yapan ismini anmadığımız parti ile adının anılması abest iken, iş birliği yaptığı iddiasıyla kuzu postuna bürünmüş çakallar söylemini okuyunca güne gülerek neşeyle başladık. Kendi ayağına sıkmak deyiminin tam karşılığı bu olsa gerek. Biz siyasetin çirkinleştirilmesine her zaman karşı olan bir partiyiz.

Sayın İl Başkanı Osman Zabun; megrimegri söylenirken, katil öcalanın mektubu Diyarbakır meydanlarında okunurken, terörist başına sayın denilirken, Aziz Şehitlerimize kelle diye hitap edilirken, Habur’ da davullar zurnalar çalınıyor iken, çadır mahkemeleri kurulurken, Şivan Perver denilen vatan haini devletin protokollerinde karşılanırken, teröristlerin silah taşımasına göz yumulurken, bana Türklük ile gelmeyin denilirken, Milliyetçilik ayaklar altına alınırken, Türkiye Cumhuriyeti ismi devlet kurumlarından kaldırılırken, ne yapmakta olduğunu ve ne düşündüğünü sormak zamanıdır diye düşünüyoruz?

Ne istediniz de vermedik, gurbetin, hasretin faturası çok ağırdır. Bu sıla hasreti bitmelidir, bitsin istiyoruz. Sizi aramızda görmek istiyoruz, bu hasret bitsin dönün boynumuz bükük, bu hizmetin mimarı övgülerini biz sizlerden duyduk. Attığınız çamur yapışmadı Sayın Zabun yapışmayacak da, çünkü insanımız artık gerçekleri görüyor ve her şeyin farkındadır. İyi Parti ideallerinde ve çizgisinde ilerleyen bir partidir. Yaptıklarını, söylediklerini başkalarının üzerinden konuşarak asıl çakallık peşinde olan kendini gün yüzüne çıkarmıştır. Isparta halkının zekasıyla, aklıyla dalga geçmeyin.

Biz, ne pkk ile ne bunların uzantıları ile ne de fetö ile hiçbir zaman yanyana gelmedik ve kol kola girmedik. Pkk terör örgütü değildir diyen partisinin milletvekillerin kim olduğunu Sayın Zabun bilmiyorsa, bunu genel merkezine sorsun bir zahmet. Biz hiçbir zaman da fetö ile de kolkola girmedik, yanyana durmadık. Partimiz TBMM’ de fetönün siyasi ayağı araştırılsın önergesi verdiği zaman bu önergeye kimlerin ret oyu kullandığını Osman Zabun bilmiyor ise araştırsın ve öğrensin.

Bizler, çakal değil, Ulu Önder Atatürk’ün Bozkurtlarıyız. Kem söz sahibine ait olup, çakal görmek isteyen aynaya baksın diyor ve Belediye seçimlerinin sükunet içerisinde geçmesini ve emanetin ehline verilmesini temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı.Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

ADD Basın Bildirisi yayınladı ' EKOLOJİK YIKIM BİR EMPERYAL OYUNDUR!'

ADD Basın Bildirisi yayınladı ' EKOLOJİK YIKIM BİR EMPERYAL OYUNDUR!' Emperyalizmi yenilgiye uğratarak Lozan’da kazandığımız siyasi, ekonomik ve diplomatik zaferin tüm getirilerini siya...

ISPARTA İDARE MAHKEMESİNDEN SALDA İÇİN ARA KARAR

ISPARTA İDARE MAHKEMESİNDEN SALDA İÇİN ARA KARAR 'O Belgeleri Birde Biz İnceleyeceğiz'

Isparta Başsavcılığına Mustafa Akbulut Atandı

Isparta Başsavcılığına Mustafa Akbulut Atandı Isparta Başsavcılığına Mustafa Akbulut Atandı

Isparta Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ GAZİANTEP'E ATANDI

Isparta Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ GAZİANTEP'E ATANDI Isparta Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ GAZİANTEP'E ATANDI

Öğretmenlikten İhraç Edilmişti... Tutuklandı

Öğretmenlikten İhraç Edilmişti... Tutuklandı Öğretmenlikten İhraç Edilmişti... Tutuklandı

SDܒden Isparta’ya Yüksek Katma Değer Sağlayacak Altyapı Hazır

SDܒden Isparta’ya Yüksek Katma Değer Sağlayacak Altyapı Hazır SDܒden Isparta’ya Yüksek Katma Değer Sağlayacak Altyapı Hazır

Bayram Temizliği Gibi / FETÖ'ye Kaçış Yok

Bayram Temizliği Gibi / FETÖ'ye Kaçış Yok Bayram Temizliği Gibi / FETÖ'ye Kaçış Yok

Isparta Tam Kadro Katıldı

Isparta Tam Kadro Katıldı Isparta Tam Kadro Katıldı

Baba’nın Anıt Mezarı 17 Haziran’da Açılacak

Baba’nın Anıt Mezarı 17 Haziran’da Açılacak Baba’nın Anıt Mezarı 17 Haziran’da Açılacak
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com