Sondakika32.com - Isparta Haberleri
AK Masayı Yeniden Kurdurmayalım

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Av. Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, AK Parti’li Balaman dönemine gönderme yaparak, “Bir zamanlar AK Masa vardı. Belediyenin zemin katındı. Biz işte orayı Başkan makamı yapacağız. Yeniden AK Masa kurdurmayın bu memlekete” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı Av. Gökmen Hakkı Gökmenoğlu, Yedişehitler Mahallesi sakinleriyle buluştu.

Gökmenoğlu burada yaptığı konuşmada AK Parti’li Hasan Balaman dönemine göndermelerde bulunarak “Bu memlekette yeniden Ak Masa kurdurmayın” dedi. Gökmenoğlu, “Biz o Ak Masa’nın kurulduğu yere Belediye Başkanı Makamını yapacağız. Makamı zemin kata taşıyacağız. Özel kalem, koruma istemiyoruz. Herkesin gelip derdini anlatacağı, çözüm bulacağı bir belediye ortaya çıkaracağız” dedi.

Gökmenoğlu, “Fabrika yapacaklardı. Nerede cam fabrikamız? Nerede traktör fabrikamız? 2019 yılında ilan etmişler. Şunu bunu yapacağız. Kıraathanelerde vatandaşın tansiyonunu ölçeceklermiş. Var mı böyle bir şey. Yapacağım edeceğim siyasetini bırakalım artık. Bu memlekette bir şeyler yapılsın. Belediye başkanları korumayla gezmesin. Bu memlekette tekrar deve kesmeyelim. Ak masayı kurdurmayalım. Bu memleketi Isparta yönetsin. Biz ak masanın eskiden kurulduğu yere, belediye başkan odasını zemin kata alacağız. Ak masanın olduğu yere başkan odası yapacağız. Belediye başkanının özel kalemi olmayacak. Herkes gelip derdini anlatacak. Bu memleket artık yeter diyecek. Seçme hakkı size ait. Biz vebal almanızı istemiyoruz. Düştük yola. Bir Allah’a bir size teslim ettik. Sizleri seviyoruz. Bizleri bu hizmet aşkımız için lütfen önem verin” diye konuştu.

Gökmenoğlu, “Biz 100 milyon TL’ye heykel yapmayız. Biz ne yaparız? Hafif Raylı Sistem yaparız. Hani şu ilk başlarda olmaz dedikleri raylı sistem var ya; işte onu kurarız. Projesi 1996 yılında yapılmış. Şimdi başkanımız almış projeyi elinin tersiyle itmiş. Biz bunları yaparız, kooperatifler kurarız, o kooperatiflere halkımızı ortak ederiz. Biz dersimize çalıştık. Pomzanın nasıl işletileceğine varana kadar dersimize çalıştık. Sattırmayacağız. Belediyenin canı kanı. Biz orayı adam gibi işleteceğiz. Orada eleme tesisi yok, inceltme tesisin yok, taşı toprağı içinde. Adam gibi işletilmediği için satılamıyor. Adam gibi yapmazsan 49 kişi çalışır, satmayı düşünürsün. Bir işi adam gibi yaparsan orada en az bin 500 kişiyi istihdam edersin.” İfadelerini kullandı.Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Rektör Çarıkçı’nın Kandil Mesajı

Rektör Çarıkçı’nın Kandil Mesajı Rektör Çarıkçı’nın Kandil Mesajı

TAM MUTABAKAT!

TAM MUTABAKAT! Tam Mutabakat!

Isparta'yı Kelebekler Bastı!

Isparta'yı Kelebekler Bastı! İşte Nedeni!

SDÜ'DE REKTÖRLÜK HEYECANI DORUKTA

SDÜ'DE REKTÖRLÜK HEYECANI DORUKTA SDÜ'de Rektörlük Heyecanı Dorukta

DUAYEN GAZETECİ ÖZBEK ŞİİRLERİNİ KİTAPLAŞTIRDI

DUAYEN GAZETECİ ÖZBEK ŞİİRLERİNİ KİTAPLAŞTIRDI 'Aşk Adamı Şair Eder'

BU ODA 2 MUHTAR 1 İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ÇIKARDI

BU ODA 2 MUHTAR 1 İL GENEL MECLİSİ ÜYESİ ÇIKARDI Bu Oda 2 Muhtar 1 İl Genel Meclisi Üyesi Çıkardı

24 BİN 592 YOLCUYA HİZMET VERİLDİ

24 BİN 592 YOLCUYA HİZMET VERİLDİ 24 BİN 592 YOLCUYA HİZMET VERİLDİ

Belediye Meclisi Başkan Vekili Belli Oldu

Belediye Meclisi Başkan Vekili Belli Oldu Belediye Meclisi Başkan Vekili Belli Oldu

Mezuniyetin Nerede Yapılacağına Öğrenciler Karar Verecek

Mezuniyetin Nerede Yapılacağına Öğrenciler Karar Verecek Mezuniyetin Nerede Yapılacağına Öğrenciler Karar Verecek
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com