Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Kemal Öztürk bunu paylaştı 'gemiyi ilk onlar terketti' iddiasına yanıt

31 Mart yerel seçimlerinde Ankara ve İstanbul'un kaybeden AK Parti'de üzüntü hakim. AK Parti'ye yakın yazarlardan Kemal Öztürk'ün yerel seçim sonuçlarını değerlendirdiği dünkü yazısı çok konuşuldu.

Kendisinden siyasi analiz bekleyenlere “Enfal Suresi 46. ayet tecelli oluyor, onu yaşıyoruz” diye yanıt verdiğini yazan Öztürk, “Birbirinizle çekişmeyin, sonra içinize korku düşer, gücünüz elinizden gider.” ayetini paylaştı.

Yazar, ayrıca "Kendimize gelmezsek, kifayetsiz muhterisleri durdurmazsak daha da kötüye gidecek. Üzülerek görüyorum ki, hala sandıktan ders çıkarmayanlar var." ifadelerine yer verdi.

Yeni Akit: Gemiyi ilk onlar terk etti!

Kemal Öztürk, bu çıkışıyla birlikte sosyal medyada ve hükümete yakın medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Yeni Akit gazetesi Kemal Öztürk'ün isimini vererek açık açık eleştirdi.  "17 yıl boyunca AK Parti’nin yanındaymış gibi duran ve her zaferden paye devşirenler, 31 Mart seçimlerinde kaybedilen birkaç belediye üzerinden başarısızlık yaygaraları kopardı" denilen haberde, şu ifadelere yer verildi: "AK Parti’ni düşünce dünyasına yakın olduğu iddia edilen yazarlarca kurulan Karar gazetesi de CHP’nin adayının kazandığını iddia etti. Günlük bir gazetede yazıları yayınlanan Kemal Öztürk de, seçim akşamından itibaren gayesi belli olmayan bir tavır takındı. CHP ve avanelerinin sandıklardaki sabote girişimlerini görmezden gelen Öztürk, AK Parti’yi başarısız ilan etti."

Ak Parti’yi destekliyormuş gibi yapan trol kafalı medya tetikçileri

Öztürk, twitter hesabından "Yakında Ak Parti’yi destekliyormuş gibi yapan trol kafalı medya tetikçileri gerçek yüzlerini gösterip, arkadan hançerleyecekler partiyi. Bunu hepimiz göreceğiz. İlk işaret fişekleri atıldı bile. Verdikleri zarar nasıl tamir edilecek bilmiyorum." paylaşımını yaptı.

Kemal Öztürk
 
@kemalozturk2020 
 

Yakında Ak Parti’yi destekliyormuş gibi yapan trol kafalı medya tetikçileri gerçek yüzlerini gösterip, arkadan hançerleyecekler partiyi.
Bunu hepimiz göreceğiz. İlk işaret fişekleri atıldı bile.
Verdikleri zarar nasıl tamir edilecek bilmiyorum.

 
666 kişi bunun hakkında konuşuyor 
 

Akıl tutulması yaşıyoruz

Seçimden iki gün önce Pendik'te Pendik İyi Parti yöneticisi Mine Koraş'ın sözlü tacizine uğradığı halde sakinliğini koruyan Yusuf Özoğul'un fotoğrafını bu sabah paylaşan Öztürk, şunları yazdı:

 


Gündem  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Erdoğan 15 gün önce CHP'ye teklif götürdü 'Maliye Bakanını siz verin'

Erdoğan 15 gün önce CHP'ye  teklif götürdü 'Maliye Bakanını siz verin' AKP ilk dönem milletvekili Emin Şirin Onuncu Köy'de Çağlar Cilara'nın sorularını yanıtladı.

Kılıçdaroğlu'na saldıran Osman Sarıgün AKP üyesi çıktı yeni gelişme

Kılıçdaroğlu'na saldıran Osman Sarıgün AKP üyesi çıktı yeni gelişme Kemal Kılıçdaroğlu'na saldıran Osman Sarıgün'le ilgili son dakika gelişmeler yaşanıyor. Ömer Çelik açıkladı...

Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldırı! Olay görüntüler

Kılıçdaroğlu'na şehit cenazesinde saldırı! Olay görüntüler CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesi töreninde bir grubun ...

Ekrem İmamoğlu mazbatayı aldı işte o görüntüler

Ekrem İmamoğlu mazbatayı aldı işte o görüntüler İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan Ekrem İmamoğlu mazbatasını aldı. Artık resmen İstanbul Büyükşehir...

28 İTİRAZ KARARA BAĞLANDI

28 İTİRAZ KARARA BAĞLANDI 28 İtiraz Karara Bağlandı

Kahin Baba Vanga daha önce uyarmıştı! Bir kahaneti daha yaşandı

Kahin Baba Vanga daha önce uyarmıştı! Bir kahaneti daha yaşandı Tahminleri ile dünyaya damga vuran Balkanların Nostradamus'u Baba Vanga'ın Paris'te yanarak kül olan No...

Saadet Partisi yeni bina yaptırmak için bağış kampanyası başlattı

Saadet Partisi yeni bina yaptırmak için bağış kampanyası başlattı Saadet Partisi yeni bir genel merkez binası yaptırmak için bağış kampanyası başlattı.

MHP, Erdoğan'dan kaldıramayacağı kadar taviz isteyecek

MHP, Erdoğan'dan kaldıramayacağı kadar taviz isteyecek Topal ördek' hikayesi Erdoğan'ın başına geldi diyen Laçiner: MHP, Erdoğan'dan kaldıramayacağı kadar tav...

Beyaz ete zam geldi

Beyaz ete zam geldi Beyaz ette yaşanan fiyat artışları yüzde 20 ile 28 arasında değişiyor. Gerekçe olarak artan maliyetler gösteriliyor...
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com