Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Ülkü İlköğretim Okulundan Plaket
Ülkü İlköğretim Okulunda giriş katındaki salon düzenlemesine katkı sağlayan hayırsever işadamlarına ve velilere Vali Memduh Oğuz'un katılımlarıyla düzenlen törenle plaketleri verildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Vekili Rahmi Ulu, Okul Müdürü Mehmet Göksoy, Okul Aile Birliği Başkanı Emel Yağmurlu, veliler, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Vali Memduh Oğuz, okulun giriş katında yeniden düzenlemesi yapılan salonda incelemelerde bulundu ve okulun folklor ekibi tarafından sunulan yöresel halkoyunlarını izledi.

Halkoyunları ekibiyle yakından ilgilenen Vali Oğuz, çocukların çok güzel oynadıklarını ifade ederek bir süre onlarla sohbet etti.

Halkoyunları gösterisinden sonra törenin yapılacağı çok amaçlı salona geçildi.

Hayırsever işadamları adına konuşan Mustafa Özaydın, "Bu okulun inşaatı için 1998 yılında firma olarak ihaleye katılmıştık, ancak nasip olmamıştı. Aradan yıllar geçti, yaklaşık 14 yıl sonra bu okulda kısmi bir tadilat yapma imkanı bulduk. Hayatın bu akışında yapılacak en doğru şey, geleceğe yatırım yapmaktır. Geleceğe yatırımda gençlerimize yapılacak yatırımdan ibaret olmalı. Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımıza burada yapmış olduğumuz tadilatı armağan ediyoruz. Bu gençlerimiz için yapılmış olan küçücük bir armağandır, hayırlı Uğurlu olsun" dedi.

Hayırsever işadamlarına plaketlerini vermek üzere kürsüye gelen Vali Memduh Oğuz; "Tabi bu güzel bir olay, Ülkü İlköğretim Okulu Isparta'da iddialı, başarılı, örnek bir okul. O bakımdan yapılan bu iş da okula yakışmış, bütün katkı sağlayan hayırseverlerimizi ve velilerimizi gönülden tebrik ediyorum.Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

ISUBÜ 1 Yaşında!

ISUBÜ 1 Yaşında! ISUBÜ 1 Yaşında!

Sıfır Atık’ta SDÜ Damgası

Sıfır Atık’ta SDÜ Damgası Sıfır Atık’ta SDÜ Damgası

Üç İsim Erdoğan'ın Masasında

Üç İsim Erdoğan'ın Masasında Üç İsim Erdoğan'ın Masasında

Sema Çalışkan'a Özel Davet

Sema Çalışkan'a Özel Davet Sema Çalışkan'a Özel Davet

ADD’den 19 Mayıs İftarı

ADD’den 19 Mayıs İftarı ADD’den 19 Mayıs İftarı

12 Bin Üreticiyi Bir Araya Getirdi

12 Bin Üreticiyi Bir Araya Getirdi 12 Bin Üreticiyi Bir Araya Getirdi

DOSTÇA KARDEŞÇE BİR RAMAZAN OLSUN

DOSTÇA KARDEŞÇE BİR RAMAZAN OLSUN Dostça Kardeşçe Bir Ramazan Olsun

3. Balık Ekmek Şenliğine yoğun ilgi

3. Balık Ekmek Şenliğine yoğun ilgi Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğirdir Su Ürünleri Fakültesinin 3. Balık Ekmek Şenliği Etkinlikleri kapsa...

O İŞ ADAMI TUTUKLANDI!

O İŞ ADAMI TUTUKLANDI! Vatandaşı Kandır... Arsayı Sat... Terör Örgütüne Finas Sağla...
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com