">
Sondakika32.com - Isparta Haberleri
OKUL MÜDÜRÜ, BEN YAPMADIM

OLAY NASIL ORTAYA ÇIKTI

Okulun yurdunda kalan E.Y. adlı kız öğrenci 1- 3 Mart tarihleri arasında yurtta yapılan yoklamalarda bulunmayınca okulun müdür yardımcıları tarafından okula döndüğünde görüşmeye alındı. Önce çelişkili ifadeler veren E.Y. daha sonra olayı müdür yardımcılarına anlattı.

E.Y’nin rehber öğretmen ve okul müdür yardımcılarına, Okul Müdürü H.A.A.’nın bir gün kendisine gelerek, "Bir hafıza gelişim uzmanı ile tanıştım. Senin de onunla tanışmanı istiyorum. Sana faydası olur’ dediği ve internet adresini verdiğini, ‘Hocam internete nasıl gireceğim’ dediğinde, ’Ben müdür odasının anahtarını sana veririm içeri girer, kapıyı arkasından kapatır oradan yazışırsın’ dediğini belirtti.

E.Y., müdür okuldan çıktıktan sonra, anahtarla açtığı müdür odasındaki bilgisayardan, kendisini ’Hafıza gelişim uzmanı’ olarak tanıtan kişiyle yazıştığını anlattı.

’MÜDÜRE YAKIN DAVRAN’

Müdürün odasında başlayan internet yazışmalarında hafıza gelişim uzmanı olarak tanıdığı şahsın kendisine sürekli ’Müdür Bey’e yakın davran, elini tut. Sana yakın davranırsa sakın karşı koyma, bunlar senin gelişimine fayda eder’ dediğini, bunun üzerine Okul Müdürü H.A.A. ile yakınlaşmaya başladıklarını iddia eden E.Y. bir gün makam odasında seviştiğini ancak cinsel ilişkiye girmediğini, müdürün sürtünme yoluyla kendisine tacizde bulunduğunu söyledi.

MÜDÜR KÜRTAJ YAPTIRDI

Regl döneminde adet görmediği için ilçe devlet hastanesine gittiğini ve 80 günlük hamile olduğunu öğrendiğini belirten E.Y., bunun üzerine müdür H.A.A.’nın kendisini Isparta’daki bir özel hastaneye götürdüğünü, ancak özel hastanenin kürtaj yapmayı kabul etmemesi üzerine özel muayenehanesi olan  kadın doğum uzmanı bir hekimin muayenehanesine gittiklerini anlattı. Doktor  tarafından kendisine kürtaj yapıldığını belirten E.Y., kürtajın ardından 3 gün okula gelmemesi üzerine olayın ortaya çıktığını kaydetti.

MÜDÜR: BEN YAPMADIM, YARDIMCI OLDUM

İddialar üzerine gözaltına alınan Müdür H.A.A.’nın ilk ifadesinde "Ben bir şey yapmadım. Öğrencim durumu anlatınca bir baba gibi yardımcı olmak istedim. Bu bana müdür yardımcılarının hazırladığı bir komplodur" dediği öğrenildi. Savcılık tarafından tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen H.A.A. bu sabaha karşı saat 01.30 sıralarında tutuklanarak Yalvaç Cezaevi’ne gönderildi.

İnternette öğrencinin chat yaptığı ve cinsel tacizin gerçekleştiği öne sürülen müdür odası savcılık tarafından mühürlendi. Olay yeri inceleme ekiplerinin bilgisayarda yapılan yazışmaların yanı sıra odada meni kalıntısı olup olmadığı yönünde araştırma yapacakları belirtildi.

DOKTOR HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

İddialar üzerine Cumhuriyet Savcılığı tarafından lise öğrencisine kürtaj yaptığı iddia edilen Kadın Doğum Uzmanı Dr. hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Mehmet ERÇAKIR- Havva Nur ARKANIsparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Isparta Başsavcılığına Mustafa Akbulut Atandı

Isparta Başsavcılığına Mustafa Akbulut Atandı Isparta Başsavcılığına Mustafa Akbulut Atandı

Isparta Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ GAZİANTEP'E ATANDI

Isparta Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ GAZİANTEP'E ATANDI Isparta Başsavcısı Mustafa Kemal ÇOKDİNÇ GAZİANTEP'E ATANDI

Öğretmenlikten İhraç Edilmişti... Tutuklandı

Öğretmenlikten İhraç Edilmişti... Tutuklandı Öğretmenlikten İhraç Edilmişti... Tutuklandı

SDܒden Isparta’ya Yüksek Katma Değer Sağlayacak Altyapı Hazır

SDܒden Isparta’ya Yüksek Katma Değer Sağlayacak Altyapı Hazır SDܒden Isparta’ya Yüksek Katma Değer Sağlayacak Altyapı Hazır

Bayram Temizliği Gibi / FETÖ'ye Kaçış Yok

Bayram Temizliği Gibi / FETÖ'ye Kaçış Yok Bayram Temizliği Gibi / FETÖ'ye Kaçış Yok

Isparta Tam Kadro Katıldı

Isparta Tam Kadro Katıldı Isparta Tam Kadro Katıldı

Baba’nın Anıt Mezarı 17 Haziran’da Açılacak

Baba’nın Anıt Mezarı 17 Haziran’da Açılacak Baba’nın Anıt Mezarı 17 Haziran’da Açılacak

Babasının Tabancasıyla Oynarken Kardeşini Vurdu

Babasının Tabancasıyla Oynarken Kardeşini Vurdu Babasının Tabancasıyla Oynarken Kardeşini Vurdu

FETÖ Operasyonunda 8 Kişi Tutuklandı

FETÖ Operasyonunda 8 Kişi Tutuklandı Aramalarda Bakın Neler Çıktı....
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com