Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Hüsnü Tekeli'ye Bu Yetkiyi Kim Verdi?

ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, Eğirdir Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıda gerekçe göstermeden, Eğirdir’li gazetecileri kovdu.

GAZETECİLERİ ÇIKARTTI

Toplantının başında ‘bu gazeteciler yalan yanlış yazıyor’ diyerek toplantıdan kovması Isparta basın camiasında ‘Çingene beylik vermişler’ sözünü hatırlattı.

Eğirdir kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’ında hazır bulunduğu toplantıda olaya seyirci kalması kafalarda soru işareti bıraktı. Şu kameraları ve fotoğraf makinelerini lütfen bunun adı çalışma toplantısıysa çıkaralım. Madde bir, hadi bakalım. ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, Gazeteciler için toplantıda ‘bu kameraları eline alıp da okuyan yazan arkadaşlar içerisinden herhangi bir yeri cımbızla çekip bütün çalışmaları tepe taklak edebiliyorlar. Ona da fırsat vermek istemiyorum." Bunun üzerine gazeteciler salondan çıktı.

SONDAKİKA32’DEN KINAMA

Isparta sondakika32 haber sitesi, ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli ve olaya seyirci kalan Eğirdir Kaymakamı Yalçın Yılmaz’ı şiddetle kınıyoruz. Br toplantıya, davet edilen medya mensupları, program başlamadan salondan çıkartılmışlardır. Toplantıdan önce, ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, sayın kaymakamın konuşmasının kayıt altına alınmayacağı hususunda bir bilgilendirilme yapılmamıştır. Söz konusu toplantıda, Sayın Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, ‘gazetecilerin toplantıları yalan yanlış yazarak’ tepe taklak ettiklerini iddia ederek, halkın haber alma hakkı için mesleklerini icra eden meslektaşlarımızı söz konusu toplantıdan çıkartmıştır. Sondakika32 olarak bundan önce basına açık hangi toplantının gazeteciler tarafından ’yalan-yanlış’ edildiğini merak etmekteyiz?

Ayrıca gazeteciler, salondan çıkartılırken, basını davet eden ev sahiplerinin, basın ile sürekli iyi ilişkiler içerisinde olan kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz’ın sessiz kalmasına bir anlam vermek mümkün değildir. Sayın kaymakamın bu tutumu basın camiasını üzmüştür.  

 İlçeler  KATEGORİSİNDEN HABERLER

İŞTE AK PARTİ'NİN İLÇE ADAYLARI

İŞTE AK PARTİ'NİN İLÇE ADAYLARI İşte AK Parti'nin İlçe Adayları

YALVAÇ'A YENİ VİZYON

YALVAÇ'A YENİ VİZYON Yalvaç İYİ Olacak

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE BAŞARILAR DİLEDİ VE...

YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE BAŞARILAR DİLEDİ VE... Öğrenciye Müjde Verdi...

Yunanistan'da koalisyon hükümeti dağılıyor

Yunanistan'da koalisyon hükümeti dağılıyor YUNANİSTAN Savunma Bakanı ve Bağımsız Yunanlar (ANEL) partisi Başkanı Panos Kammenos, 'Bağımsız Yunanlar hüküme...

YALVAÇ'A YENİ BİR VİZYON KATMAK İÇİN..

YALVAÇ'A YENİ BİR VİZYON KATMAK İÇİN.. Yalvaç'a Yeni Bir Vizyon Katmak İçin...

EĞİRDİR TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU TURİZM FAKÜLTESİ OLDU

EĞİRDİR TURİZM VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU TURİZM FAKÜLTESİ OLDU Eğirdir Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu Turizm Fakültesi Oldu

Daha Başkan Olmadan İcraatlara Başladı

Daha Başkan Olmadan İcraatlara Başladı Daha Başkan Olmadan İcraatlara Başladı

KESMEN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

KESMEN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI Gönen Güzel Günler Görecek...

İYİ PARTİ GELENDOST'TA ÖZMEN DEDİ

İYİ PARTİ GELENDOST'TA ÖZMEN DEDİ İYİ Parti Gelendost'ta Özmen Dedi
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com