Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Hüsnü Tekeli'ye Bu Yetkiyi Kim Verdi?

ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, Eğirdir Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan toplantıda gerekçe göstermeden, Eğirdir’li gazetecileri kovdu.

GAZETECİLERİ ÇIKARTTI

Toplantının başında ‘bu gazeteciler yalan yanlış yazıyor’ diyerek toplantıdan kovması Isparta basın camiasında ‘Çingene beylik vermişler’ sözünü hatırlattı.

Eğirdir kaymakamı Dr. Yalçın Yılmaz’ında hazır bulunduğu toplantıda olaya seyirci kalması kafalarda soru işareti bıraktı. Şu kameraları ve fotoğraf makinelerini lütfen bunun adı çalışma toplantısıysa çıkaralım. Madde bir, hadi bakalım. ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, Gazeteciler için toplantıda ‘bu kameraları eline alıp da okuyan yazan arkadaşlar içerisinden herhangi bir yeri cımbızla çekip bütün çalışmaları tepe taklak edebiliyorlar. Ona da fırsat vermek istemiyorum." Bunun üzerine gazeteciler salondan çıktı.

SONDAKİKA32’DEN KINAMA

Isparta sondakika32 haber sitesi, ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli ve olaya seyirci kalan Eğirdir Kaymakamı Yalçın Yılmaz’ı şiddetle kınıyoruz. Br toplantıya, davet edilen medya mensupları, program başlamadan salondan çıkartılmışlardır. Toplantıdan önce, ISPARTA Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, sayın kaymakamın konuşmasının kayıt altına alınmayacağı hususunda bir bilgilendirilme yapılmamıştır. Söz konusu toplantıda, Sayın Ticaret Borsası Genel Sekreteri Hüsnü Tekeli, ‘gazetecilerin toplantıları yalan yanlış yazarak’ tepe taklak ettiklerini iddia ederek, halkın haber alma hakkı için mesleklerini icra eden meslektaşlarımızı söz konusu toplantıdan çıkartmıştır. Sondakika32 olarak bundan önce basına açık hangi toplantının gazeteciler tarafından ’yalan-yanlış’ edildiğini merak etmekteyiz?

Ayrıca gazeteciler, salondan çıkartılırken, basını davet eden ev sahiplerinin, basın ile sürekli iyi ilişkiler içerisinde olan kaymakam Dr. Yalçın Yılmaz’ın sessiz kalmasına bir anlam vermek mümkün değildir. Sayın kaymakamın bu tutumu basın camiasını üzmüştür.  

 İlçeler  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Sarıidris'te Çanakkale Ruhu

Sarıidris'te Çanakkale Ruhu Sarıidris'te Çanakkale Ruhu

Sarıidris'e Modern Değirmen Kazandırdı

Sarıidris'e Modern Değirmen Kazandırdı Sarıidris'e Modern Değirmen Kazandırdı

Başkan Pala Kadınları Unutmadı

Başkan Pala Kadınları Unutmadı Başkan Pala Kadınları Unutmadı

Türkiye’ye Örnek Olacak Yerel Kalkınma Modeli

Türkiye’ye Örnek Olacak Yerel Kalkınma Modeli Türkiye’ye Örnek Olacak Yerel Kalkınma Modeli

Traktörün Altında Can Verdi

Traktörün Altında Can Verdi Traktörün Altında Can Verdi

Demokrat Parti Aksu’da aday çıkardı

Demokrat Parti Aksu’da aday çıkardı Demokrat Parti Aksu’da aday çıkardı

Yenişarbademli teşkilatı görevden alındı

Yenişarbademli teşkilatı görevden alındı İl Başkanı Tandoğan, Yenişarbademli İlçe teşkilatının görevden alındığını açıkladı

YENİŞARBADEMLİ’DE MUTLU SON

YENİŞARBADEMLİ’DE MUTLU SON Yenişarbademli’de Cumhuriyet Halk Partisi ile İyi parti anlaştı.

EĞİRDİR'E HİZMET SÖZÜMÜZ VAR!

EĞİRDİR'E HİZMET SÖZÜMÜZ VAR! Eğirdir'e Hizmet Sözümüz Var!
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com