Sondakika32.com - Isparta Haberleri
DP MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ÖMER ÇOBANER SEÇİLDİ

     Bugün yapılan Demokrat parti merkez ilçe başkanlığını seçimine tek liste ile giren Ömer Çobaner seçildi. Çobaner sondakika32’nin köşe yazarlarından. 

    Ömer Çobaner sondakika32 haber sitesine yaptığı açıklamada ‘Türk milletinin ve Türkiye’nin varlığı, tarihinin en kritik dönemlerinden birini yaşamaktadır. Türk milleti, içinden yeni milletler çıkartmaya ve çok milletli ve parçalı bir devlet – toplum yapısına doğru hızla sürüklenmektedir. Bugüne kadar Allah rızası ve Türkiye sevdası dışında bir şey düşünmeden hizmet eden Demokrat Parti’nin bir mensubu olarak kendiişlerinde başarılı ve örnek kişiliklere sahip olan arkadaşlarımızdan oluşturduğumuz yönetim kurulu listesi ile Demokrat Parti Isparta Merkez İlçe Başkanlığına seçildik’

     Ömer Çobaner, yaptığı açıklamada ‘Demokrat Parti’li bir ailenin mensubu olmaktan gurur duyuyorum. Demokrat partinin her kademesinde bugüne kadar başarı ile koşturdum. Biz ailecek Demokrat Partiliyiz, Isparta’ya yapmaya çalıştığımız hizmetlere bir yenisini eklemek istiyoruz. Bunun için birbirinden değerli yönetim kurulu arkadaşlarımla, yıllarca partimize emek veren değerli büyüklerimizle beraber verimli çalışmalar yapacağım dedi.

    Çobaner açıklamasını şöyle sürdürdü; ‘Öncelikli hedefimizin önümüzdeki ilk seçim olan 2014 Mahalli İdareler seçiminde Isparta Merkez Belediye Başkanlığını kazanmak olduğunun bilinmesini isterim. Yerel yönetimlerde partimizi güçlü kılarak buradan tek başına iktidara geçen yolun kapısını açmak istiyoruz. Bu sebeple geçmişimizdeki büyüklerimizin tecrübeleri ile genç enerjimizi bir araya getirerek yapılacak istişare toplantıları ile başarıya ulaşacağımıza inanıyorum.

     Zaman, birleşme, bütünleşme, kucaklaşma zamanıdır. Gelin, kırgınlıkları, umutsuzlukları, küskünlükler ve geçmişi bir yana bırakıp Demokrat Partisinde buluşalım. Kaybedenin olmayacağı bu kongrede kazanan Demokrat Parti olmuştur’ dedi.

    Demokrat Parti Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.

Ömer Çobaner (başkan)

Yücel Küçük, Mustafa Büyükküpcü, Hüseyin Yavuz, Selçuk Koçal, Mehmet Zeybek, Gülay dağlı, Rıza Özel, Mustafa Çalgıcı, Mustafa Dokumacı, Veli Büyükbaş, Selim Öztürk, Mustafa Çalış, Ahmet Şençimen, Hasan Saygıcı, Celal Antalyalı, Uğur Delikanlı, Hüseyin Göztepe, Dudu Kaynak.

    Sondakika32 haber servisiIsparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın!

Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın! Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın!

Nescafe Tartışması

Nescafe Tartışması Siyasette Nescafe Tartışması

Onlarla argo ile değil söz ile anlaşın

Onlarla argo ile değil söz ile anlaşın Bu yürüyüş alkışlanır

Ezber bozan iddialar

Ezber bozan iddialar Ezber bozan iddialar

Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi

Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi

AYAKLARIN YERE BASSIN BAŞKAN!

AYAKLARIN YERE BASSIN BAŞKAN! Ayakların Yere Bassın Başkan!

ISPARTA’DA ZİLLETE YER YOK!

ISPARTA’DA ZİLLETE YER YOK! Isparta’da Zillete Yer Yok!

BAHÇELİ GELİYOR HADİ ITKM'Yİ AÇIN!

BAHÇELİ GELİYOR HADİ ITKM'Yİ AÇIN! Bahçeli Geliyor Hadi ITKM'yi Açın!

Şehitlerimiz Saygıyla Anıldı

Şehitlerimiz Saygıyla Anıldı Şehitlerimiz Saygıyla Anıldı
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com