Sondakika32.com - Isparta Haberleri
OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor
Sevgilimle gezmeme engel oluyor

Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun 2008 yılında, kameralı güvenlik sistemine (MOBESE) ilginç bir gerekçe ile karşı çıkmıştı. Tabi ki, o tarihte İl Genel Meclisi Üyesi Av. Anavatanlı Osman Zabun idi. 2008 yılında ki, Anavatanlı Osman Zabun "Ben sevgilimle sokakta gezmek istiyorum. Ancak bu kameralar beni gözetliyor." diyen Zabun, kendini baskı altında hissettiğini kaydetmişti.

Isparta'da altı noktada bulunan MOBESE'nin yetersiz gelmesi üzerine ikinci bir güvenlik sistemin kurulması gündeme gelmişti. 2008 yılında ki, Anavatanlı Osman Zabun, ‘konunun insan hak ve özgürlükleri açısından ele alındığında, insanları baskı altına alan bir durum ortaya çıkıp çıkmadığını' soruyordu. Zabun, "Mesela ben sevgilimle sokakta gezmek istiyorum. Ancak bu kameralar beni gözetliyor, kendimi baskı altında hissediyorum. Yani özgürlüklerin önünde engelleyici bir etken olmuş olmuyor mu?" diye soruyordu. Bunun üzerine konuşan o günün Emniyet Müdürü Seyhan, "O zaman kameranın bulunduğu yerlerde sevgilinizle dolaşmayacaksınız." diyerek espri yapmıştı. Bugün Ak Parti İl Başkanı Osman Zabun olunca işler değişmiş olmalı ki, sevgilisi ile gezmesinin önündeki engeller kalkmış. Demek ki, Ak Parti İl Başkanı oluncaya kadar sevgilisi ile gezmekten korkan Osman Bey, bugün korkudan arınmış. Osman Beyciğim, nede olsa av-kapsın. Dün söylediğine bugün yeni savunma yapmak mesleğinin özelliği olsa gerek.

İl Başkanı olmak nelere kadir görüyor musunuz? Bende Kameraların önünde sevgilimle gezmekten korkuyorum. İl Başkanı oluncaya kadar da korkacağım. Beni AKP’den il başkanı yapmazlar ama belki HDP’den İl Başkanı yaparlar. İşadamı Hasan Çalışkan’da sevgiliyle rahatça gezer ve haremini kurar. 


Özel haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti NATO’nun hazırladığı skandal rapor büyük tepkilere yol açtı. NATO, Türkiye’yi özgür olmayan ülke ilan etti.

Şule Perinçek kimin akrabası?

Şule Perinçek kimin akrabası? Vatan partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek Ispartalı çıktı.

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor Halk, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetini özlemiş.

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

sondakika32.com

sondakika32.com Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI Eda Taşpınar'ın özel falcısı Hüseyin Üzüm'den çok konuşulacak kehanetler.

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK Süleyman Demirel Üniversitesi eski Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu, Yeni kurulan Alanya Alaatin Keykubat Üniversit...

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO sondakika32 hukuk mücadelesi başlattı.

ISPARTA’NIN PRAVDA GAZETELERİ

ISPARTA’NIN PRAVDA GAZETELERİ Bilindiği üzere komünist ülkelerin resmi yayın organları vardı.
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com