Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Aziz Yıldırım bize düşman

FETÖ soruşturmasında ele geçirilen Gülen'e ait 247 sayfalık notlarda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım hakkında "Cemaate karşı düşmanlık besliyor, hizmet düşmanı" ifadeleri yer alıyor

FETÖ'ye yönelik Isparta'da sürdürülen soruşturma kapsamında paralel yapının siyaseti dizayn etmenin dışında sporu da dizayn etmeye çalıştığı ortaya çıktı. 17-25 Aralık darbe soruşturmasının ardından Süleyman Demirel Üniversitesi rektörlüğü seçiminde Prof. Dr. Hasan İbicioğlu'nun rektör seçilememesinin ardından, üniversite eski Bilgi İşlem Daire Başkanı Halil Karakoç'un kaçırmaya çalıştığı kumpas hard disklerine el konuldu.

HARD DİSKTEKİ HAİN PLAN

Isparta Kaçakçılık ve Organize Suçlar ile Mücadele Ekipleri (KOM) el konulan hard diskleri incelemeye aldı. Ekipler aylarca şifrelerin çözümü için uğraştı. Açılan hard diskler içerisinde Hablemitoğlu cinayeti ve Türkiye'nin gündemini sarsan siyasilerin özel görüntülerinin içerdiği kaset skandalı ile ilgili birçok bilgi ve görüntülere ulaşıldı. Hard diskler içerisinde, ülke genelinde sosyal, siyaset alanını kontrol ve yönlendirme amaçlı planların deşifresi yapıldı. Hard diskte ayrıca Fetullah Gülen'in 247 sayfa el yazmalı dokümanları ele geçirildi.

29 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

KOM ekipleri tarafından ele geçirilen belgeler arasında Fetullah Gülen'in 3 Temmuz 2011'de başlayan Şike soruşturması öncesinde Aziz Yıldırım ile ilgili talimatları ele geçti. Yazılı dokümanlarda Gülen'in Aziz Yıldırım'dan "Bize düşman. Hizmet düşmanı" olarak bahsettiği kaydedildi. FETÖ soruşturmasında aralarında eski Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü ve Ege imamının da aralarında bulunduğu kişilere siyaset, sosyal ve spor dalının neden yeniden dizayn edilmeye çalışıldığı sorusu yönetildi. Soruşturma kapsamında 29 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

NE HABER ISPARTA GAZETESİ ŞÜKRÜ BAŞDEİĞMEN’E ÇAKTI

NE HABER ISPARTA GAZETESİ ŞÜKRÜ BAŞDEİĞMEN’E ÇAKTI Isparta’da yayın hayatına yeni başlayan ne haber Isparta gazetesi bugün çok önemli bir habere imza attı.

Mal Beyanınızı Açıklayın!

Mal Beyanınızı Açıklayın! Gökmneoğlu'ndan Günaydın ve Başdeğirmen'e çağrı...

Seçimin Kilidini ‘13 Mahalle’ Çözecek

Seçimin Kilidini ‘13 Mahalle’ Çözecek Seçimin Kilidini ‘13 Mahalle’ Çözecek

Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın!

Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın! Cesaretiniz Varsa Bunu Tartışın!

Nescafe Tartışması

Nescafe Tartışması Siyasette Nescafe Tartışması

Onlarla argo ile değil söz ile anlaşın

Onlarla argo ile değil söz ile anlaşın Bu yürüyüş alkışlanır

Ezber bozan iddialar

Ezber bozan iddialar Ezber bozan iddialar

Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi

Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi Gökmenoğlu'ndan Bahçeli Eleştirisi

AYAKLARIN YERE BASSIN BAŞKAN!

AYAKLARIN YERE BASSIN BAŞKAN! Ayakların Yere Bassın Başkan!
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com