Sondakika32.com - Isparta Haberleri
B.Ç.G VALİ MEMDUH OĞUZU da FİŞLEMİŞ.

Sözde irtica unsurlarına kendi ürettikleri irtica faaliyetlerini de ekleyerek 54. Hükümeti devirmek için Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde kurulan Batı Çalışma Grubu'nun üst düzey siyaset ve bürokrasi kesimine yönelik kapsamlı "fişleme" yaptığı, fişlenen isimler hakkında da"gereğini yaptıkları" ortaya çıktı.

 

Başbakanlık, Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Yüksek Öğretim Kurulu, Diyanet İşleri Başkanlığı ve yerel yönetimlerde görevli üst düzey seçilmiş ve atanmış 3 bin 447 kişi hakkında hazırlanan raporu ele geçiren Rotahaber, Batı Çalışma Grubu'nun merkez olarak Ankara başta olmak üzere 67 ilde yürüttüğü fişleme çalışmalarının bugüne kadar günyüzüne çıkanlardan çok farklı olduğunu ortaya koydu.

 

Bakanlıklara yönelik yürütülen çalışmayı, hayli kabarık olmasının dışında diğer fişlemelerden ayıran en önemli özelliği ise "neticelendirilmiş" olması. "Soruşturma açtırıldı, meslekten men ettirildi, disiplin cezası verdirildi, yer değişikliği yapıldı, sürdürüldü" gibi özetlerle fişlenen isimlere yapılan işlemlerin de raporlaştırıldığı fişlemelerde kişilerin kimliği, bağlı bulunduğu kurum, görevli olduğu il, kişinin görevi, hakkındaki düşünceler ve şahsa yapılan işlemler yer alıyor. 

 

 

İŞTE Vali OĞUZ a yönelik düşünceler

 

Memduh OĞUZ (Dönemin Kocaeli Valisi, Isparta Valisi): Mevcut valiler içinde irticai faaliyetler açısından en tehlikeli olanıdır. İrtica suçunun yasalara göre cezai anlamının olmadığını, Kocaeli Emniyet Müdürlüğünce Nakşibendi Tarikatı'na bağlı olduğu tespit edilen Özel Cebeci Kız Lisesi'nin tarikatlarla bağlantısının bulunmadığını ifade etmiştir.

 

Kaynak:RotahaberÖzel haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti NATO’nun hazırladığı skandal rapor büyük tepkilere yol açtı. NATO, Türkiye’yi özgür olmayan ülke ilan etti.

Şule Perinçek kimin akrabası?

Şule Perinçek kimin akrabası? Vatan partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek Ispartalı çıktı.

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor Halk, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetini özlemiş.

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

sondakika32.com

sondakika32.com Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor Sevgilimle gezmeme engel oluyor

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI Eda Taşpınar'ın özel falcısı Hüseyin Üzüm'den çok konuşulacak kehanetler.

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK Süleyman Demirel Üniversitesi eski Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu, Yeni kurulan Alanya Alaatin Keykubat Üniversit...

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO sondakika32 hukuk mücadelesi başlattı.
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com