Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Kılıçdaroğlu oturma eylemi başlatacak

Adalet Yürüyüşü'nün 20. gününe Uğur Dündar ile birlikte katılan avukat Fidel Okan, KRT'de Çağlar Cilara'ya bağlandı ve Kılıçdaroğlu'nun oturma eylemi başlatacağı bilgisini verdi.

Fidel Okan, CHP lideri Kılıçdaroğlu ile yürüyüş sırasında yaptığı sohbette Kılıçdaroğlu'nun, İstanbul'a girmelerinin engellenmesi durumunda oturma eylemi başlatacağını söylediğini aktardı.

Fidel Okan, Kılıçdaroğlu'nun 'Yolu kestikleri yerde oturma eylemi başlatacağım ve o yol açılıncaya kadar ben de burada bulunan herkes orada bu sefer eylemi oturma eylemi olarak devam ettireceğiz' dediğini aktardı

Uğur Dündar, Çağlar Cilara'ya konuştu

Öte yandan Adalet Yürüyüşü'ne katılan Uğur Dündar, Çağlar Cilara'ya konuştu: "Halk korku duvarlarını yıkıp çok büyük destek veriyor"

Adalet Yürüyüşü'nün 20. gününde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte yürüyen gazeteci Uğur Dündar yaşadıklarını KRT'de Çağlar Cilara'ya anlattı. Uğur Dündar, Ak Partililerin yürüyüş sırasında sessiz kalarak bir anlamda yürüyüşe destek verdiklerini ifade etti. Dündar, "Halk korku duvarlarını yıkıp çok büyük destek veriyor" diye konuştu.

"Halk korku duvarlarını yıkıp çok büyük destek veriyor"

"Halk korku duvarlarını yıkıp çok büyük destek veriyor. Adalet, sadece bu konvoyda yürüyenler için veya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı'nın şahsında temsil ettiği, kendisine, partisine oy veren kitle için gerekli değil, adalet toplumun her katmanı, her bireyi için gerekli, hava gibi, su gibi, gıda gibi elzem olan bir şey. O nedenle ben çevrede Adalet ve Kalkınma Partisi posterleri taşıyan yada Sayın Cumhurbaşkanı'nın posterlerini taşıyanların da sessiz kalarak bir anlamda bu yürüyüşe destek verdiklerine tanık oldum bugün. Onlara da konvoyda yürüyenler alkışla cevap veriyorlar. Olumsuz hiçbir eylem olmadı. Bol bol çevreden alkış sesleri geldi. Adalete duyulan güvenin asla sarsılmaması gerekir, kamu düzenini sağlayan kurum adalettir. Bugün adalete hükmedebilen kişiler de gün gelebilir adil bir yargıya ihtiyaç duyabilirler, bunu bugün Türkiye'yi yönetenler için söylemiyorum, evrensel ölçekten bakarak konuşuyorum. Yargının kararlarına mutlak güven duygusunun sağlanması gerekir, bunun için yürüyoruz."Siyaset  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Yeni parti ip uçları yarın...

Yeni parti ip uçları yarın... Akşener 'Yeni Parti'yle ilgili önemli açıklamalarda bulunacak.

Bahçeli’yi anlamak için bu 19 satırı okuyunuz!

Bahçeli’yi anlamak için bu 19 satırı okuyunuz! Gazeteci Rahmi Turan, bugünkü köşe yazısında Milliyetçi Hareket Partisi içindeki atmosferi anlatan bir mektup yayın...

Okutan'dan çarpıcı Topbaş açıklaması

Okutan'dan çarpıcı Topbaş açıklaması Siyasi hayatına Akşener liderliğindeki 'Yeni Parti'de devam etme kararı alan Isparta Milletvekili Okutan, İ...

Sivas'ta yeni parti’nin ilk il başkanlığı binası tutuldu!

Sivas'ta yeni parti’nin ilk il başkanlığı binası tutuldu! Meral Akşener ve arkadaşlarının kurduğu yeni parti tüm Türkiye'de heyecan yarattı.

Özdağ: Partinin adı ve logosu belli oldu

Özdağ: Partinin adı ve logosu belli oldu Ümit Özdağ, Meral Akşener liderliğinde kurulacak partinin adının ve logosunun netlik kazandığını söyledi. Özdağ, aç...

Abdullah Gül çok ciddi bir çıkış için hazırlanıyor

Abdullah Gül çok ciddi bir çıkış için hazırlanıyor Yeniçağ yazarı Ahmet Takan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ciddi bir çıkış hazırlığında olduğunu ileri sürdü.

Meral Akşener Ahlat'a taşınıyor

Meral Akşener Ahlat'a taşınıyor Akşener, Fox Tv'de İsmail Küçükkaya'nın canlı yayın konuğuydu.

Koray Aydın 'En çok katılım AKP'den'

Koray Aydın 'En çok katılım AKP'den' Koray Aydın Yeniçağ gazetesinden Orhan Uğuroğlu ile yaptığı röportajda çok önemli açıklamalar yaptı.

Akşener'in MHP stratejisi!

Akşener'in MHP stratejisi! Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Meral Akşener'in MHP stratejisini kaleme aldı.
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Soğuk Su Kanser Yapıyor
Yılmaz Can Yılmaz Can
KİN, İNTİKAM, GURUR

ANKET

CHP İl Başkanı Eyüp Ersoy'u başarılı buluyor musunuz?
Tüm Anketler

  •  
  •  

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.
Ekstrafikir.com - Haber Sitesi Kur - Ücretsiz Haber Sitesi