Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Rektör Açıklamak Zorunda. Ekipleşme mi Kıyım mı?

     Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Filiz ÖLMEZ’e son 9 aylık sürede 4 defa farklı gerekçelerle soruşturma açılması yıldırma değil ise nedir? Kaldı ki biri devam ediyor diğer üçünün sadece birinden uyarı cezası kendisine verilmiş ve hocanın YÖK’e itirazı sonucu YÖK bu cezayı da kaldırmış bulunmaktadır.

     Tıp Fakültesi İdari personellerinden (kadrolu) Hastane Baş Müdürü Mehmet Uygur Müdür Yardımcısı Nazım Yıldırım’ın önce yetkileri alınmış daha sonra ise her ikisi de Diş Hekimliği Fakültesine görevlendirilmişlerdir. Her iki idari personel hakkında soruşturma bulunmamaktadır. Her iki idareci de unvanlarını meslekte yükselme sınavları ile almışlardır. Hastane Müdür Yardımcısı Latif AKKOÇ’un görevlendirilmesi iptal edilmiştir. Musa GÜNDÜZ yıllardır hastanedeki sınav ve toplantı organizasyonlarından sorumlu iken bu görevinden alınıp başka bir bölümde görevlendirilmiştir.

     Tıp Fakültesi Hastanesinde çalışan hemşirelerin, sekreterlerin ve diğer yardımcı personellerin görev yerleri sürekli değiştirilerek rahatsız edildiği bilinmektedir. Hemşirelik hizmetleri müdürü Halime HACIHİMMETOĞLU görevden alınarak yerine Jale KOYUNCU atanmıştır. Aynı şekil müdür yardımcıları Sema SOYSAL ve Asuman KOCAKAYA da müdür yardımcılığı görevinden alınmışlardır.

     Ziraat Fakültesinde kadrolu olan Doç. Dr. Hikmet ORHAN Tıp Fakültesi Hastanesi Halk Sağlığı birimine 13B ile görevlendirilmiş bulunmaktadır. Bu görevlendirmenin performans ödemesi ile bir ilgisi var mıdır? Türkiye’de başka bir örneği bulunmakta mıdır?

     Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünde görevli Arş. Gör. Ayşe ALİCAN Senirkent MYO’na görevlendirilmiştir. Araştırma görevlisinin bölüm dışında görevlendirilmesi kanuna uygun değildir.

    Figen Demircan Ziraat Fakültesinden Güzel Sanatlar Fakültesine, Osman BOLAT öğreci işleri daire başkanlığına, Mevlüt TUTAR Atabey MYO’na, Emine EKİNCİ TARUM’dan Farabi Koordinatörlüğüne ve aynı fakülte içinde birimler arası birçok yer değiştirmesi yapılmıştır.

Rektör ibicioğlu bu konuları Isparta kamuoyuna açıklamak zorunda 

haber: Nejat Özdoğan


 

 Özel haber  KATEGORİSİNDEN HABERLER

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti

SKANDAL! NATO Türkiye'yi ‘özgür olmayan ülke’ ilan etti NATO’nun hazırladığı skandal rapor büyük tepkilere yol açtı. NATO, Türkiye’yi özgür olmayan ülke ilan etti.

Şule Perinçek kimin akrabası?

Şule Perinçek kimin akrabası? Vatan partisi Genel Başkan Yardımcısı Hacer Şule Perinçek Ispartalı çıktı.

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor

Isparta, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetin içinde görmek istiyor Halk, Mevlüt Çoşkuner’i Siyasetini özlemiş.

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR BAŞKAN OLSAN NE YAZAR OLMASAN NE YAZAR

sondakika32.com

sondakika32.com Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta eski milletvekili Mevlüt Çoşkuner’in ağırlığı hissedilmeye başlandı.

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor

OSMAN ZABUN: MOBESELER Sevgilimle gezmeme engel oluyor Sevgilimle gezmeme engel oluyor

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI

EDA TAŞPINARIN MEDYUMU AÇIKLADI Eda Taşpınar'ın özel falcısı Hüseyin Üzüm'den çok konuşulacak kehanetler.

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK

SDÜ NE BULDU Kİ ALANYA NE BULACAK Süleyman Demirel Üniversitesi eski Rektörü Prof.Dr. Hasan İbicioğlu, Yeni kurulan Alanya Alaatin Keykubat Üniversit...

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO

ISPARTA VALİLİĞİNDEN ADRESE TESLİM KADRO sondakika32 hukuk mücadelesi başlattı.
testttt
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Ekstrafikir.com