Sondakika32.com - Isparta Haberleri
ECEVİT in BEYNİNDEKİ SIVIYI BOŞALTTILAR.

 

Eski Başbakan Bülent Ecevit in doktoru Mücahit Pehlivan şok iddialarda bulundu.

Ecevit'in tedavi sürecinde yaşadıkları ve Rahşan Ecevit'in açıklamalarının masaya yatırıldığı Med-Cezir'de eski Başbakanlar'dan Bülent Ecevit'in doktoru Mücahit Pehlivan'ın sözleri gündeme bomba gibi düştü.

Programa konuk olarak katılan“Ergenekon” davasında tanık olarak dinlenilen merhum Başbakan Bülent Ecevit'in eski koruma amiri ve eski DSP Milletvekili Recai Birgün, Ecevit'in 2002 yılındaki rahatsızlık ve evdeki tedavi sürecini anlattı.

 

ERGENEKON BENİ TEHDİT ETTİ

2002 yılında iki kuvvet komutanının Başbakan Ecevit'e açıkça 'Çekil git' dediğini söyleyen Birgün, Ecevit'e yapılan operasyon haberlerinin Hürriyet gazetesinde yer aldığını belirti. 'Ecevit'i öldürmek isteyenleri afişe ettim diye Ergenekon beni tehdit etti ' diyen Birgün ' Emrehan Halıcı, Rahşan Ecevit'i etkiliyor, gerçekleri inkar ettirtiyor. ' dedi.

 

ECEVİT 'E HER GÜN LAVMAN YAPILIYORDU

Programa telefonla bağlanan Ecevit'in doktoru Mücahit Pehlivan ise, Ecevit'in tedavi sürecine ilişkin şok açıklamalarda bulundu. Ecevit'in olaylara direndiğini söyleyen Pehlivan'ın 'Lavman ' iddiası ise gündeme bomba gibi düştü. Ecevit'e tedavi sürecinde 'lavman ' verildiğini söyleyen Pehlivan 'Merhum Bülent Ecevit 'e her gün lavman yapılıyordu. Lavman sağlıklı bir insana kesinlikle yapılmaz. Aksi takdirde insanı hasta eder. Çünkü lavman kalınbağırsakta ki bütün suyu boşaltıyor. Bu yüzden beyin ve vücut susuz kalıyor ' dedi.

 

BEYİNDEKİ SIVIYI BOŞALTTILAR

Mücahit Pehlivan'dan sonra söz alan Nagehan Alçı ise“ Dr Mücahit Bey 'in anlattıklarından çok vahim bir durum olduğunu anladım. Başkent Hastanesinde Bülent Ecevit 'e kortizon verilmiş ve lavman yapılmış. Lavmanın önemli etkilerinden biride sağlık insana yapılması halinde beyindeki sıvıyı boşaltır. Bunun ne anlama geldiği de açık. Burada yanlış tedavi uygulanmış gibi bir tablo çıkıyor ortaya” şeklinde konuştu.

 

ECEVİT'İN SAĞLIĞI HABERAL'IN HASTANESİNDE BOZULDU

Programa telefonla bağlanan DSP Genel Başkanı Masum Türker Ecevit'in sağlığının Başkent Hastanesi'nde bozulduğunu ve Ecevit'i devirmek için bir operasyon yapıldığı ifade ederek ' Yasar Büyükanıt ve Kemal Derviş, İsmail Cem'e parti kurdurdu. ' dedi.

 

SİNAN AYGÜN OPERASYONUN BİR PARÇASIYDI

O dönem Ankara Ticaret Odası başkanı olan şu ise CHP milletvekili olan Sinan Aygün'ün Ecevit'i devirmek isteyen operasyonun parçası olduğuna dikkat çeken Türker 'Tuncer Kılınç, Sinan Aygün'u DSP'nin basına getirmek istedi. ' ifadelerini kullandı.

 

 Gündem  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Necati Doğru yazdı: Dolar bir gecede 5.85'e zıplıyor! Gerçeği görün artık

Necati Doğru yazdı: Dolar bir gecede 5.85'e zıplıyor! Gerçeği görün artık Sözcü Gazetesi yazarı Necati Doğru, doların bir gece 5.85'e çıkmasını köşesinden değerlendirdi.

GENAR'dan yerel seçim öncesi kritik açıklama: 7-8 puan düşük olacak!

GENAR'dan yerel seçim öncesi kritik açıklama: 7-8 puan düşük olacak! GENAR Araştırma Şirketi Başkanı İhsan Aktaş, yerel seçim öncesi kararsızlarla ilgili "Sandığa gitme 7-8 puan düşük ...

SAROS'un anketine göre Adana'da son durum

SAROS'un anketine göre Adana'da son durum SAROS'un anketine göre Adana'da son durum

İstanbul son seçim anketi geldi sonuçlar çok tartışılacak

İstanbul son seçim anketi geldi sonuçlar çok tartışılacak İstanbul için son seçim anketi Themis araştırma şirketinden geldi. 31 Mart yerel seçimlerinde kuşkusuz gözler İstan...

AK Parti Manisa'da ihraç depremi

AK Parti Manisa'da ihraç depremi AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Kırkağaç ilçesinde Cumhur İttifakı'nın adayına muhalif tavırlar sergi...

Beton Pompasının Altında Can Verdi

Beton Pompasının Altında Can Verdi Beton Pompasının Altında Can Verdi

8 Bin Bekçi Alımı İçin Başvuru Zamanı! İşte Şartlar

8 Bin Bekçi Alımı İçin Başvuru Zamanı! İşte Şartlar 8 Bin Bekçi Alımı İçin Başvuru Zamanı! İşte Şartlar

Emlak Zengini Adamın Katili Bakın Kim Çıktı?

Emlak Zengini Adamın Katili Bakın Kim Çıktı? Emlak Zengini Adamın Katili Bakın Kim Çıktı?

Vatandaşı Aptal Sanıyorlar

Vatandaşı Aptal Sanıyorlar Vatandaşı Aptal Sanıyorlar
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
Geçmişle Boğuştuk Gelecek Senden Büyük Hayallerimiz Var
M. Koray Başyiğit M. Koray Başyiğit
GÜNDEM – ANDIMIZ – CUMHURİYET – IYI PARTİ - DAVRAZSPOR
Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com