Sondakika32.com - Isparta Haberleri
Bırakın 'Kudüs'ü, Mekke işgal altında!

İslam Dünyası’nın fitne unsuru, bölücü mihrakı Suudi Arabistan, tüm İslam Dünyası tarafından kutsal kabul edilen Mekke’yi yani bir anlamda Kâbe’yi işgal altında tutmaktadır!

İngilizlerin kuklası, ABD’nin devşirmesi Suud hanedanlığı, Kâbe’yi ABD ve İngiltere’ye peşkeş çekmiştir!

Bugün, Kâbe İsrail’in işgali altındadır!

İslam Dünyası’nın çoğunluğu Sünni mezhebinden oluştuğu için ses çıkartmamakta, bu rezalete tek ses çıkaran ülke olarak İran İslam Cumhuriyet’i görülmektedir.
Anlaşılan işgal altında olmayan tek İslam ülkesi Başkenti; Tahran’dır!

Sözde ve göstermelik toplantılarla, değer taşımayan, hukuki zemini olmayan kararlar alınarak Müslümanlar uyutulmakta, gözleri boyanmaktadır!

Gazları alınan Müslümanlar, adım adım tükenmekte ve çökmektedir! Siyonist ve Emperyalist düşman sinsileşmiş namertleşmiş tuzaklarla, Müslümanlığın altını oymakta. Ortadoğu coğrafyasını istikrarsızlaştırmak istemektedir!

Örneğin; Kürtlerin Yahudilerden devşirdiği Barzani, bölgede Kürt Devleti’nin öncüsü olmak istemiş ve Irak’ın kuzeyinde Barzanicik oluşturmaya kalkmıştır. Bu oyunu bozan tek ülke İran olmuştur, keza aynı İran; coğrafyanın gayrimeşru çocuğu İsrail’i (Hizbullah eliyle) tokatlayan tek Müslüman ülke olma şerefine erişmiştir!
Ortadoğu’da şerefli olmak bedel ödemektir! Ülkenizde Suudi Arabistan gibi, Türkiye gibi ve diğer Ortadoğu ülkeleri gibi(Suriye, Lübnan hariç) ABD üssü bulundurmuyorsanız, başınıza gelmeyen kalmaz!
Örnek; Suriye’dir, Libya’dır, Yemen’dir!

O üsler, coğrafyanın gayrimeşru çocuğu İsrail’in güvenliği için çok büyük önem arz etmektedir!
Coğrafyanın yerlisi gibi görünen yani öz evlat olması beklenilen ülkeler, gayrimeşru çocuğa kol kanat olmakta, karşısında duranları ezip geçmek istemektedir!

Bu durumun örneği; Suudi Arabistan’ın, İran ile savaşmak istemesidir. ABD’nin, İsrail’in arkasında (lojistik ve ekonomik) destek olacağı savaş yakındır!
İran’ı son günlerde karıştırmak istemeleri de, bu savaşın zeminini oluşturmak maksatlıdır!

Fakat mağlup olup işgal altında olan Kâbe’yi, gerçek sahiplerine vermek zorunda kalacaklardır!Ulusal  KATEGORİSİNDEN HABERLER

Başbakanlık Türkiye'yi tanıtmak için kiminle anlaştı

Başbakanlık Türkiye'yi tanıtmak için kiminle anlaştı Yeni Şafak yazarı Ali Saydam, Başbakanlık'ın İngiltere'de anlaştığı skandal ismi yazdı.

Mehmetçiğimiz yürekleri dağladı

Mehmetçiğimiz yürekleri dağladı Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı için operasyona bölgesine giden bir askerin, 'Düğüne gidiyoruz biz' dem...

SGK'dan o paraları almayı unutmayın

SGK'dan o paraları almayı unutmayın Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), farklı isimler altında vatandaşa destek ödemeleri yapıyor.

'İstikamet Kızıl Elma' ne demek

'İstikamet Kızıl Elma' ne demek Askerin 'kızıl elma' sözlerinin ardından Ülkücü ve İslamcı medyada tartışma başladı.

3.5 milyon Suriyeli ülkesine geri döner mi?

3.5 milyon Suriyeli ülkesine geri döner mi? Sözcü gazetesi yazarı Murat Muratoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Suriyeli mültecilerin evlerine gönderileceğini...

Vatan savunmasına muhalefet olmaz

Vatan savunmasına muhalefet olmaz Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin'de başlattığı Zeytin Dalı Harekatını, Sözcü gazetesi yazarlarından Yılmaz...

Et ithalatında flaş gelişme!..

Et ithalatında flaş gelişme!.. Türkiye’nin, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı aracılığı ile Bosna Hersek’ten ithal ettiği 20 ton sığır karkas e...

Times açık sözlü: Bu hiç de çılgınca bir iddia değil

Times açık sözlü: Bu hiç de çılgınca bir iddia değil Times gazetesinde yer alan ve Hannah Lucinda Smith imzasını taşıyan yazıda, Zeytin Dalı Harekâtı ile Ankara'nın...

Whatsapp ücretli mi oluyor?

Whatsapp ücretli mi oluyor? WhatsApp ücretsiz ve reklamsız yapısıyla günümüzün en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması.
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
PASTA PAYLAŞIMI
Yılmaz Can Yılmaz Can
ABD DÜNYAYA BELÂ VE ZULÜM MAKİNESİ

Ekstrafikir.com - Haber Sitesi Kur - Ücretsiz Haber Sitesi