Sondakika32.com - Isparta Haberleri
POLEM:’Güvenlik Bizim İşimiz’

Türkiye Polis Emeklileri  Sosyal Yardım Derneği  Isparta Şubesi bir basın toplantısı düzenleyerek,  Genel Müdürlüğü İstanbul’da olan  ve 37  şubesi arasında yer aldığı    kamu yararına çalışan Türkiye Polis Emeklileri  Sosyal Yardım Derneği  şirketi Uluslar arası POLEM  Güvenlik Danışmanlık A.Ş.  için istihdam müjdesi verdi ve  kendine özgü, farklı hizmet özelliğiyle  istikrarlı bir şekilde  büyümeyi hedefleyen  ve bu büyümeyi sürdüren POLEM  Güvenlik A.Ş. hakkında  önemli açıklamalarda bulundu.

Jeopolitik açıdan  büyük önem taşıyan ülkemizde ;tüm dünyayı tehdit eden terör olayları ,güvenlik ve koruma  hizmetlerini  önemini büyük ölçüde  artırdığını,bu anlayışla  insana yatırım  yaparak  yerli ve milli ,özverili ve titiz çalışmalar sonucu tecrübeli kadroyla  bu hizmeti sunduklarını ifade eden Türkiye Polis Emeklileri  Sosyal Yardım Derneği  Isparta Şube Başkanı Mehmet Gürses,açıklamasında şu sözlere yer verdi:Buradaki ana ilke şu,son 5 yıl içerisinde  emekli olmuş rütbeli veya rütbesiz emniyet mensubu olanların her hangi bir kursa gitmeden 5188 sayılı yasa  gereği emniyetten almış olduğu sertifika ile birlikte derneğimize üye olmak  kaydıyla sahada idareci olarak değerlendirilecekler.Ayrıca Isparta ve havalisinde ikamet eden ve bize başvuran silahlı ve silahsız sertifikası olan en az lise mezunu gençlerimize ve girmiş olduğumuz kamu ve özel sektörlerde değerlendirme şansımız olacak.

Özel güvenlik için müracaat eden bu personeli gerekirse Isparta ve havalisinde,gerekirse diğer illerde de görevlendirme şansımız  var.Burada elde  edeceğimiz gelirler Türkiye Polis Emeklileri  Sosyal Yardım Derneği  Isparta Şubesi’ne kalacağından dolayı, 2000-2017 tarihinden itibaren  dernek üyelerinin çocukları ve torunlarına  verilen karşılıksız eğitim  bursun miktarı ve sayısı artırılabilir.Aynı zamanda elde edeceğimiz gelirler Isparta şubemizde kalmakla birlikte  ilimizdeki polis  şehit ve gazi ailelerinin  yardıma muhtaç olan ailelere de  maddi  destek sağlamak genel politikamız.Kuruluş  amacımız da bu.

Bundan dolayı POLEM A.Ş.  diğer şirketlere nazaran  daha hesaplı,daha ucuz,daha kaliteli bir hizmet verme  anlayışı içerisinde  bu hizmetleri yürüteceğiz.Bugün  itibariyle 6 Mart Atatürk Caddesi Fidan Sitesi B Blok Kat:3 Daire :3  adresinde  faaliyet gösteren derneğimize  bizzat başvuru yapılabilir ve yapılan değerlendirme ile sahada görevlendirilebilirler.Ayrıca ileri bir tarihte şirketimiz  iş aldıkça  ve büyüdükçe  bu derneğin haricinde POLEM A.Ş. ile ilgili  ayrı bir  yerde faaliyetlerimizi  gerçekleştirecek ve Ispartalı gençler için istihdam kapısı açmış olacağız.’’
Isparta  KATEGORİSİNDEN HABERLER

ISPARTA'YA DEĞER KATACAK LABORATUVAR

ISPARTA'YA DEĞER KATACAK LABORATUVAR ISPARTA'YA DEĞER KATACAK LABORATUVAR

ANLAT HEMŞEHRİM DERTLEŞELİM OTOBÜSÜ ISPARTA’DA

ANLAT HEMŞEHRİM DERTLEŞELİM OTOBÜSÜ ISPARTA’DA ANLAT HEMŞEHRİM DERTLEŞELİM OTOBÜSÜ ISPARTA’DA

13 Yaşında Çocuk İntihar Etti

13 Yaşında Çocuk İntihar Etti Ranzaya Asarak İntihar Etti

GEÇMİŞ OLSUN SONER TOROS

GEÇMİŞ OLSUN SONER TOROS GEÇMİŞ OLSUN SONER TOROS

Isparta Gül Kokuyor

Isparta Gül Kokuyor Türkiye’nin Gül Bahçesi Isparta’da Gül Fuarı ve Uluslararası Gül Festivali başladı.

ESKİ MİLLETVEKLİ ERTEKİN DURUTÜRK ‘AYLİN CESUR BİZİM ADAYIMIZ OLAMAZ’

ESKİ MİLLETVEKLİ ERTEKİN DURUTÜRK ‘AYLİN CESUR BİZİM ADAYIMIZ OLAMAZ’ Isparta Demokrat Parti eski milletvekili Ertekin Durutürk’ten ilginç çıkış.

Isparta Ülkü Ocaklarına asılan pankart çok konuşulacak

Isparta Ülkü Ocaklarına asılan pankart çok konuşulacak Isparta Ülkü Ocaklarının alt katına asılan pankart günün fotoğrafları arasına girmeye hak kazandı.

ISPARTA CUMHURİYET HALK PARİSİ 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞININ KESİNLEŞTİĞİ İDDİA EDİLDİ

ISPARTA CUMHURİYET HALK PARİSİ 1. SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞININ KESİNLEŞTİĞİ İDDİA EDİLDİ Isparta Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 1. Sıra milletvekili adaylığının kesinleştiği iddia edildi.

20 Aydır Açıkta Bekletiliyordu İstifa Etti

20 Aydır Açıkta Bekletiliyordu İstifa Etti 20 Aydır Açıkta Bekletiliyordu İstifa Etti
Havva Dinçtürk Havva Dinçtürk
NASIL GÖZ KIRPTIĞINIZI
Yılmaz Can Yılmaz Can
ABD DÜNYAYA BELÂ VE ZULÜM MAKİNESİ

Thebaykus.com - Haber Sitesi Kur - Campus Tasarim - Havadanhaber.com