AK Parti'de Öne Çıkan İsimler... Yoksa Sürpriz Mi Var?


Açıklama: AK Parti'de Öne Çıkan İsimler... Yoksa Sürpriz Mi Var?
Kategori: yerel
Eklenme Tarihi: 07 Kasım 2018
Geçerli Tarih: 22 Nisan 2019, 08:26
Site: Sondakika32.com - Isparta Haberleri
URL: http://sondakika32.com/haber_detay.asp?haberID=10613


AK Parti'de Aday Adaylığı başvuru sürecinin başlamasıyla birlikte gözler aday adayı olması olası isimlere çevrildi.

AK Parti kulislerinde sıklıkla ismi geçen İl Başkanı Osman Zabun, aday adaylığı ile ilgili net bir açıklama yapmazken, Genel Merkezin vereceği karara göre hareket edeceğini belirtmişti.

Yapılan son genel seçimlerde başarılı bir performans izleyen AK Parti İl Başkanı Osman Zabun, seçimlerin hemen ardından yine yüksek performanslı bir çalışmanın içerisinde olmuştu.

AK Parti kulislerinde heyecan yaratan bir diğer isim de ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Isparta'nın yakından tanıdığı ve sevilen bir iş adamı olan Şükrü Başdeğirmen'in de aday adayı olmasına kesin gözü ile bakılıyor.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile de yakın bir teması olan Başdeğirmen'in aday adaylığı ile ilgili net kararını Cuma günü vermesi bekleniyor.

AK Parti'de öne çıkan bir diğer isim ise Sezgin Gülatan, Sezgin Gülatan, AK Parti Genel Merkezi'nde çeşitli temaslarla bulunduğunu sosyal medya hesaplarından açıklamıştı. Gülatan'ın aday adaylığına da kesin gözle bakılıyor.

Öte yandan AK Parti'de bir diğer beklenti de sürpriz isim beklentisi... AK Parti'de kulislerde adı geçen farklı bir isim yada adını hiç duymadığımız bir ismin de aday olarak gösterilebileceği konuşuluyor.