İşimiz Allah'a Kaldı


Açıklama: İşimiz Allah'a Kaldı
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2019
Geçerli Tarih: 18 Ağustos 2019, 06:58
Site: Sondakika32.com - Isparta Haberleri
URL: http://sondakika32.com/haber_detay.asp?haberID=11855


Hasan Özbek

Geçen hafta deplasmanda lider Bucak Oğuzhanspor ile karşılasan Isparta Davrazspor 1-1 berabere kaldı.

            Isparta Davrazspor’un gruptan çıkabilmesi için rakiplerimiz olan Bucak, Söke gibi takımların puan kaybetmesi lazım. Yani bir noktada bu sene de şampiyonluk için Allah’a kalmış diyelim.

            Üç yıldır şampiyonluk için sahaya çıkan ve türbinlerdeki sporseverleri ümitlendiren Isparta Davrazspor şimdiye kadar profesyonel takımlarda görülen maddi ve manevi milyonlarca TL harcayarak destek verildi. Bu paralar mutlaka Isparta insanının cebinden çıktı. Bir amatör klüp olan Isparta Davrazspor Özel İdare’de yatıp kalkıyor, yiyip içiyor her ay maaşları, transfer ücretlerini ve galibiyet primlerini alıyorlar. Şimdiye kadar bütün alacaklarını alan Davrazspor oyuncuları neden başarılı olamıyorlar. Bunun sebebi:

-Antrenörün yarı yolda değiştirilmesi

-Gerekli transferin yapılmaması

-Yöneticilerin sporun içinden gelen kişilerden olmaması gibi faktörler Isparta Davrazspor’u 3 yıldır bu duruma getirmiştir.

            Ispartalı sporseverler bilhassa futbola karşı aşina bir seyircisi vardır. Bazen tribünler doluyor. Artık ümitleri kesilen sporsever taraftarlar yavaş yavaş müsabakalara gelmiyorlar.

            Yıllarca yazdım ve yazıyorum. İyi bir transfer yapılması lazım diye. Biz ne yaptık antrenörün haberi olmadan menajer denilen arkadaşımız transfer yaptı. Ben 65 yıllık spor hayatımda antrenörün haberi olmadan menajerin transfer yaptığını ilk defa görüyor ve işitiyorum.

Yukarıda söylediğim gibi artık rakiplerin puan kaybetmesini bekliyoruz. Yani şansa ve Allah’a kaldı.