Yalvaç İlçesinde AK Parti üye sayısını arttırdı


Açıklama: Yalvaç'ta AK Parti İlçe Başkanlığı görevine Osman Çiftçi'nin gelmesinin ardından ilçe teşkilatında yaklaşık bin kişilik artış yaşandığı öğrenildi.
Kategori: Isparta
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2012
Geçerli Tarih: 17 Ağustos 2019, 16:35
Site: Sondakika32.com - Isparta Haberleri
URL: http://sondakika32.com/haber_detay.asp?haberID=243


Yalvaç’ta AK Parti İlçe Başkanlığı görevine Osman Çiftçi’nin gelmesinin ardından ilçe teşkilatında yaklaşık bin kişilik artış yaşandığı öğrenildi.

İlçe merkezi, köy ve kasabalarda yürütülen çalışmalar sonucu, adeta partiye üye akını olduğunu belirten Ak Parti Yalvaç İlçe Başkanı Osman Çiftçi, “Partimizin gerek ülke çapında, gerekse il ve ilçemizde aldığı başarılı sonuçlar, birazcık partimize gönül verenleri rehavete sokmuş, o yüzden parti nasıl olursa başarılı olur düşüncesiyle insanlarımız bu konuda biraz geri durmuşlar.  Bizim temel sloganımız biliyorsunuz, durmak yok yola devam. Partimizin başarısının sırrı da burada. Aldığımız oy oranını yeterli görmeyip çalışmak ve her seçimde bir önceki seçimden daha fazla oy almayı hedeflemek bizim ilkemiz. Bu yüzden ilçemizde de öngördüğümüz süredeki üye hedefine ulaştık ve hatta aşmak üzereyiz” dedi.