cigdem (+12) 03 Kasım 2013, 20:50 Yöneticiye Bildir +1  -1
Inaniyorum ki basari kendisi ile olacak insallah
ak partili (+13) 31 Ekim 2013, 12:57 Yöneticiye Bildir +1  -1
insallah yenisarbademlideki küslüklerin son olmasina vesile olursunuz biktik artik biktik Tatli ekmegimiz aci oldu her secimde son secimdeki cirkinlikleri gördük burdaki umudumuz sanin bayan olman ve kahvede siyaset olmamasi oldada sen bunlardan uzak olman bizlerin küslükleri önler düsüncesindeyiz evladim gönlümüzde oyumuzda sana bu secimde artiye degil sana oy verecegiz her sohbetdede sana oy verilecegini konusuyorlar ama kimse acikdan bunu söyleyemiyor sen daha aday degilken aday olmassan diger adaydan gelecek tepkiden dolayi cekiniyorlar insallah aday olursun da herkes artik rahatca oh cekerler Allah yardimcimiz olur insallah
gazeteci (+50) 22 Ekim 2013, 00:03 Yöneticiye Bildir +1  -1
sayın hüseyin rumuzlu kardeşim siz her halde gazetecilikten çok iyi anlıyorsunuz.
haber yapma ile resmin ne alakası var bir haber yapmak için resim aranmaz.
demek ki siz dünyayı yenişarbademli den ibaret olduğunu düşünüyorsunuz.
partiler kimsenin babasının malı değildir.
isteyen herkez bir partiye üye olabilir veya adaylık baş vurusu yapa bilir kabul edilir vaya edilmez.

demek ki siz bu işlerden iyi nemalanmışsınız ki başka birine tahammülünüz yok.
eğer siz partili olsaydınız kucaklayıcı olurdunuz. ama ap açık ortadaki
siz sadece nemacısınız.
Hüseyin'e cevap (+39) 21 Ekim 2013, 23:28 Yöneticiye Bildir +1  -1
Adayın son beş yılda ilçede yaşaması veya dışarda yaşaması ne kadar önemli? bu konuya biraz netlik kazandırırsanız bizde ne demek istediğinizi anlarız. Bence önemli olan Yenişarbademli için üretilen projeler. Kim ilçeyi bir adım öne taşıyacaksa adayda o olmalı. Yenişara neler yapabilir sorusunu merak ediyorsan aday adaylarıyla görüşmeni öneririm. 4,5 yıldır kim hangi partiyi destekledi diye hala neyin bölücülüğünü yapıyorsunuz artık ilçemiz için bölücü değil bütünleyici olmamız lazım. Yenişarda kimler tekelleşmek istiyor bunları halkımız çok iyi biliyor. Yenişarda birçok girişim bu zihniyet tarafından engellenmedi mi ? Artık Yenişarbademli için birlik zamanıdır...
Nejat Özdoğan (+27) 21 Ekim 2013, 22:10 Yöneticiye Bildir +1  -1
Türkiye'nin gündemi hızla değişiyor. Bu değişim kendini toplumun her alanında hissettiriyor. Yenişarbademli'de bu değişime ayak uydurmak zorunda değil mi?
Böylesi kritik ve kutuplaşmanın keskinleştiği ilçemizde topluma düşen görev, toplumsal değişimin barışçıl ve demokratik bir mecrada gerçekleştirilmesidir.
Bu süreçte siyasi aktörler ve sivil toplumun rolü önemlidir.
saygılarımla
Sondakika32 köşe yazarı
fatma (+20) 21 Ekim 2013, 19:39 Yöneticiye Bildir +1  -1
Partimize olan adayların çoklugu Partimizin zenginligidir hayırlı olsun .
HÜSEYİN (-36) 21 Ekim 2013, 19:34 Yöneticiye Bildir +1  -1
öncelikle bayan aday adayı ve erkek aday adayı olması çokta önemli değil önemli olan yenişarda son beş yıl içinde yaşamış olması gerekir.sayın bayan adayla adayı yenişarı ne kadar tanıyor ve ne yapabilir bunlar kuru bir hevesten başka bir şey değil.aksine bayan aday adayı aday gösterilmedeği gün akpartimize oy verecekmi bunda bile kuşku duymak zorundayız..çünkü önüne gelen aday adayı olmaya başladı 2009 yerel seçimlerini akparti kaybetiği günden buyana yaklaşım 4,5 yıldır hangi partiyi savunuyorlardı bunu aday adaylarına sormak gerekir.ayrıca aday adayının resmi bile yokken bu nasıl bir habercilik bunuda anlamış değilim.
Barida (+30) 20 Ekim 2013, 21:01 Yöneticiye Bildir +1  -1
Yenişarbademli yerlisi olarak bayan adayın ilçeye hayırlı olmasını dilerim. İnşallah ilçeye barış, huzur ve neşe getirir.